Rüyada “ Pis Tuvalet ” Görmek

Pis Tuvalet
Rüyada pis tuvalet görmek neye delalet eder. Rüyada pis tuvalet görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada pis tuvalet görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada  Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaptığı atılımlar ve gösterdiği başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine aldığı kararlarda doğru ve sağlam adımlar atacağına çevresinde ki insanlara karşı dikkatli davranan titiz olan ve iyimser bir hali olan kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler başarılı, tuttuğunu koparan, liderlik vasfına sahip aynı zaman da dinin vazifelerini yerine getiren iyi huylu kimselerdir.

Rüyada Pis Tuvalete Girmek

Rüyada pis tuvalete girmek; hane içinde bolluğa ermeye, kısmetli hayırlı bir işe niyetlenmeye, hane içinde birliğin ve beraberliğin hiç bozulmamasına, hayatı boyunca hiç bir şekilde maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine aynı zaman da kısa süreli seyahatlere çıkmaya yorumlanır. Rüyada tuvalete giren ya da tuvalette oturan bir kişi günahlarından arınır tövbe eder geçmişinin geride bırakır.

Rüyada Pis Tuvalete Oturmak

Rüyada pis tuvalete oturmak; rüya sahibinin kazancını ve birikimini saklayıp ileriye dönük hayatını garanti altına alacağına çevresinden ve herkesten uzak bir hayat kuracağına bu dünyada sadece kendi çıkarları uğruna hareket edip kimseye yardım etmeyen bir yapıya sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada Pis Tuvalet Temizlemek

Rüyada pis tuvalet temizlemek; rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük sıkıntı yaşayacağına bu sıkıntıların kişide maddi anlamda büyük kayıplar vermesine neden olacağına aldığı kararlar ve yaptığı işlerde çıkışa gidiyim derken dahada batak vereceğine ve çevresinde kimseyi bulamayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sıkıntı ve maddi zorlukların yanı sıra ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına ve kısa zaman içerisinde toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada Pis Tuvalet Yıkamak

Rüyada pis tuvalet yıkamak; rüyayı gören kimsenin bir ömür emek harcayıp biriktirdiği parasını hayırlı bir yatırıma bağlayacağına, fakir ihtiyaç sahibi insanlara yardım edeceğine, geri kalan hayatını maddi çıkarlar ve dünya nimetlerine harcamaktan sa ibadete yönelip kendi köşesine çekilmeye yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek; hane içine ve aile içinde yaşayan bireylere işaret eder. Rüyada görülen tuvalet hane içinde olumsuz yaşanan durumlara, sıkıntılara düşmeye, maddi zorluklara, anlaşmazlıklara aynı zaman da kişinin alın teriyle kazandığı mala mevki ve yüksek makama ermeye yorumlanır. Rüyada küçük ve pis bir tuvalet görmek bunun tam aksine zenginlik ve çok para anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında küçük ve pis bir tuvalet görmesi demek, eşinin kendisine sevgi ve ilgi duymadığı anlamına gelir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görmek; ev sahibine ve kadına işarettir. Rüyada görülen kadın ağır başlı, hanım efendi, cefakar kişidir. Bu rüyayı gören kimseler işine ve evine bağlı ağır başlılığı ve yardım sever bir özelliğe sahip insanlara yardım etmekten çekinmeyen kazancının büyük bir bölümünü yardıma muhtaç kişilere adayan iyi huylu temiz kalpli insanlara işaret eder. Temiz tuvalet sadık ve sabırlı bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Tuvalete Düşmek

Rüyada tuvalete düşmek; genellikle haram mala veya paraya işarettir. Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak; rüyasında tuvalet yapan bir kimse dünya nimetlerine düşkün sadece çıkarları ve hırsları uğruna yaşayan maddi hırslarına düşkün dinden kurandan uzak kendisini hayatın verdiği süslerine ve eğlencesine kaptıran insanlara işaret eder. Rüyada tuvalet yapan kimse dünya için çalışır çabalar ve haksız kazançlar elde eder.

Rüyada Tuvaletin Kapısını Görmek

Rüyada tuvaletin kapısını görmek; bu rüya genellikle kişinin hem özel hem de iş hayatında birçok nimet elde edeceğine, bu nimetler sonucunda da istediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Tuvalet kapısı bazen de gören kişinin geçimini sağladığı yollardır. Rüyada görülen tuvalet kapısı aynı zaman da ufka aydınlığa açılan kapı olarak ta bilinir.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Görmek

Rüyada tuvaletin deliğini görmek; rüyada görülen tuvalet deliği boş ise maddi kayba, sıkıntıya girmeye, hane içinde ayrılıkların yaşanmasına, kişinin yaptığı yatırımlarda kazanç elde edememesine işaret ederken rüyada görülen tuvalet deliği dolu ise elinize bir sürü para geçer veya oldukça büyük bir servete sahip olursunuz. Bu rüya yüklü bir ganimete konmaya, para kazanmaya, işinde yükselmeye mevkiye işaret eder.

Rüyada Tuvaletin Deliğini Karıştırmak

Rüyada tuvalet deliğini karıştırmak; rüyasında elinde sopa ya da herhangi bir cisimle tuvalet deliğini karıştırmak iş hayatında bazı kararsızlıklar yüzünden iş değişiklikleri yaşayacağına bir türlü istediği huzur bulduğu bir işe giremeyeceğine  işaret eder. Bu rüya kişinin finansal konuları ile ilişkilidir. Yani bu rüyayı gören kimse maddi anlamda ya çok zengin olur veya eline geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşer.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. recep dedi ki:

  ruyada tuvalete gırdıgımde tuvalet tıkanmıs ve tasmıstı onun uzerıne bende cısımı yaptım ne anlama gelıyor

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Recep bey görmüş olduğunuz bu rüya özel yaşantınız da yaşanacak olan sıkıntılara ve moral bozukluğuna işaret ediyor. Aynı zaman da bir bayan tarafından dedikoduya maruz kalarak haksızlık yaşayacağınızı gösteriyor.

 2. nara dedi ki:

  uykuda kitapların tuvalete düşdüyümü gördüm ne anlama geliyor rica ederim cevaplayın şimdiden teşekkür ediyorum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanız hayır olsun. rüyanızın yorumu meslek yada eğitim hayatınız ile bir takım aksilikler yaşamaya bazen de uzun emek verilen bir işin beklenen sonucu vermeyeceğine tabir edilmiştir. Aynı zamanda size karşı uyarı niteliğinde olan bu rüya istekleriniz için büyük çaba ve emek vermeniz gerektiğine yoksa hayallerinizin istediğiniz şekilde gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.