Rüyada “ Polis ” Görmek

Polis
Gamze Süzen Rüya yorumu; rüyada polis olmak, rüyada polis görmek, rüyada polisten kaçmak, rüyada bekçi olmak, rüyada bekçi görmek, rüyada sivil polis görmek, rüyada polis kovalamak nedir.

Rüyada Polis Görmek; Rüyada polis görmek rüya yorumcuları arasında pek hayra yorumlanmaz. Polisin genel olarak Azrail’i çağrıştırıldığı ve bu konuda beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceği söylenir.

Rüyada Polis Olmak; Rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu görev ve makam devletin çeşitli katlarında alınacak önemli bir yönetim görevi olabilir. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söylememiz mümkündür.

Rüyadan Polisten Kaçmak; Rüyada polisten kaçtığını görmek İş hayatında çok güzel ve hayırlı bir mevkiye gelineceğine, ancak gerek rakiplerin çeşitli ayak oyunları gerek iş içerisinde yaşanan talihsizlikler yüzünden bu mevkinin kaybedileceğine ve bu yüzden uzun bir süre iş konusunda sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada Polis Tarafından Tutuklanmak; Rüyada polis tarafından tutuklandığını görmek tutuklanmak etrafındaki düşmanların varlığını simgeler. Bu durumda kişinin etrafında bulunan düşmanları tarafından alt edileceği ve büyük zarara uğrayacağı söylenir.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek; Rüyada üniformalı polis görmek kişinin etrafına karşı duyduğu güven olabileceği gibi kendine olan güven olarak da açıklanabilir. Temiz üniformalı polis her zaman için yapılacak ve gerçekleşecek olan iyilikleri sembol ize eder.

Rüyada Polis Çağırmak; Rüyada polis çağırmak bonkör aile ferdine, yararlı işler gerçekleştireceğine, merhametli eşe, güvende yaşamaya, büyük mevkiye çıkılacağına işarettir.

Rüyada Polis Çevirmesi Görmek; Rüyada polis çevirmesi görmek aile hayatında bazı sorunların yaşandığına, bazen sevdiği kişilerden birisi ile kısa süreli de olsa bir küskünlük yaşadığına, ancak biraz daha hoşgörülü olması ve sabır göstermesi ne işarettir.

Rüyada Polis Öldürmek; Rüyada polis öldürmek  mülke gelecek berekete, paranın hayırlı olmasına, güvenli yaşamaya, hayırlı çocuğa, özlemi duyulan bir geleceğe, getirili atılımlar yapacağına işarettir.

Rüyada Polis Kıyafeti Görmek; Rüyada polis kıyafeti giydiğini görmek kazanca gelecek fazlalığa, düşkünlükten kurtulmaya, samimi genç kişiye, şana ermeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, kolay kazanılan mala işarettir.

Rüyada Bayan Polis Görmek; Rüyada bayan polis görmek rüyayı gören kişinin, iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına ve kazandığı mevki sayesinde büyük bolluğa ereceğine işarettir.

Rüyada Polis Amiri Görmek; Rüyada polis amiri görmek sevince kavuşulacağına, devlette mertebeye geleceğine, güvenli yaşamaya, yüksek gelire, sağlığını kazanmaya, akrabalarla muhabbete işarettir.

Rüyada Sivil Polis Görmek; Rüyada sivil polis görmek devletle ilgili işlerde de aksilikler yaşanacağına ve kanuni açıdan sıkıntılı bir döneme girileceğine de tabir olur. Sivil polis gören kişi erkek ise tehlikeli bir kadınla tanışır ve hayatı alt üst olur.

Rüyada Polis Dövmek; Rüyada polis dövdüğünü görmek bol berekete, finansal külfeti bulunan kimseden uzak durmaya, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, sakin bir hayat süreceğine, refaha kavuşmaya işarettir.

Rüyada Bekçi Görmek; Rüyada bekçi görmek kuvvet ve kudretinizin artacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bekçilik yaptığını görmesi; o kimsenin hayra kavuşacağına ve menfaat elde edeceğine işaret eder. Rüyada bekçi görmek İslami rüya yorumu için tıklayınız…

Rüyada Bekçiden Kaçmak; Rüyada bekçiden kaçmak rüyada bir bekçiden kaçtığını ve onun da o kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve ona birtakım sözler söylediğini daha sonra da ondan kurtulduğunu gören kimse, gece namazında kusur eder.

Rüyada Bekçi Olmak; Rüyada bekçi olduğunu görmek zahmetsiz elde edilen ganimete, yetenekli bir kimseye, anlayışlı genç tanıdığa, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi geleceğe işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. yağmurlu bir gün dedi ki:

  rüyamda nerdeyse iki metre boyunda bir kadın polis bir kapıyı çalıyor bende yanında duruyorum onun koluna dokunuyorum beni ne zaman alıcaksın diye senide alıcam az kaldı diyordu . işin tuhaf tarafıda o polis kadını daha öncede azrail kılığında görmemdi ve onu özlemiştim sarılmıştık brbirimize bu defaki rüyamda onu tanıyordum ama söylemedim seni hatırlıyorum diye oda bana gülümsüyordu ona karşı özlem duyuyordum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Sevil hanım rüyada polis görmek; rüya yorumcuları arasında pek hayra yorumlanmaz. Polisin genel olarak Azrail’i çağrıştırıldığı ve bu konuda beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceği söylenir. Rüyada bayan polis görmek rüyayı gören kişinin, iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına ve kazandığı mevki sayesinde büyük bolluğa ereceğine işarettir.

 2. asya dedi ki:

  merhabalar bı kaç aydır nerdeyse polis olmak istiyorum fakat boyum bıraz kısa oldugu ıcın endıselerım var fakat uzaması ıcın herseyı yapıyorum yuzmeye gıdıyorum basketbol oynuyorum 17 yasundayım falan neyse efendım bı kaç hafta önce kendımı bı yerde gordum yıkık dokuk bı yer kımse yok yanımda sadece 1 tane polis elimizde silah vardı sessızce savasa gıder gıbı gıdıyoduk neyse bı sure sonra karsımıza bısey cıktı bıze dogru geldı ama ınsana benzemıyodu hayvana da degısık bıseydı ateş ettık ama ışlemedı nerdeyse yanumdakı polis de ateş açıyodu ama ben her vurdugumda canım acıyor vurma dıyodu sadece acaba bunun anlamı nedır efendım

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Asya hanım rüyada polis olmak ya da olduğunu görmek; rüya yorumcuları arasında pek hayra yorumlanmaz. Polisin genel olarak Azrail’i çağrıştırıldığı ve bu konuda beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceği söylenir.Rüyada polise benzer görülen nesne ise Cine işaret eder. rüyanızda gördüğünüz cin bir alim bir zat olarak size görünüyor ve zarar vermiyorsa bu da bir istisnadır. Rüyada cin görmek, şerre işaret eden rüya olup sahtekar bir kişiye, iş hayatında hayal kırıklığına uğramaya, kısa süreli yolculuğa çıkmaya, gözü para hırsı bürümüş hırs sahibi bir kimseye, Cin çarptığını görmek faiz yemeye, haram kazanmaya, sihir yapmaya yahut dünyalığını yitirerek üzülüp kederlenmesine delalet eder.

   1. asya dedi ki:

    çok teşekkürler yorumunuz ıcın efendım zarar vermedı ama sonra bı anda bı bakıyorum yanımdakı polis ben ve o cine benzetılen nesneyle bı kaldırımda oturduk bana zarar vermedı arkadaş gibiydik sadece sohbet edıyoduk konusuyoduk sanırım sonra da uyandım

    1. admin dedi ki:

     Yorumlarınız için teşekkürler Asya hanım rüyanız hayırlara vesile olur inşallah. Rüyada cinle konuştuğunu görmek, rüyayı gören kimsenin yakın zaman da gereksiz bir uğraştan dolayı başının derde girerek sıkıntı yaşayacağına, ailesi ve dostlarıyla kısa süreli kırgınlıklar yaşayarak hanesinde ayrılıkların yaşanacağına delalet eder.

 3. asya dedi ki:

  ve bende polistim cogu yer hayırlı sevındırıcı bı haber getırıcegıne işaret ediyor diyor sızce de oyle mıdır

 4. enrico dedi ki:

  Rüyada gördüğüm bir erkek polisti ve bir baktım yanyana gidiyoruz. Ben soru soruyorum. Nöbet ne zaman bitiyor diye. O da gece saat 12 de aldığını ve saat öğleye doğru 11 gibi biteceğini söyledi. Konuşma saatimiz sabaha karşı idi .

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun rüyada polis görmek, rüya yorumcuları arasında pek hayra yorumlanmaz. Polisin genel olarak Azrail’i çağrıştırıldığı ve bu konuda beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceği söylenir.

 5. emrahkader dedi ki:

  rüyamda polislerin müsameresine benzer büyük bir toplantılarındaydım,polis bayanla muhabbet ediyordum,memurluk için mülakat sonuçlarını beklediğimi,ilk sınavdan yüksek aldığımı,mülakatımın güzel geçtiği gibi sohbet ediyorduk,sonra uyandım ki gerçekten memuriyetim için mülakat sonuçlarını bekliyorum ve ilk sınavımdan yüksek aldım,mülakat sınavımda farklı ve güzel geçtiğine inanıyorum,yorumlarsanız sevinirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanızın yorumu
   Rüyada Polis Olmak; Rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu görev ve makam devletin çeşitli katlarında alınacak önemli bir yönetim görevi olabilir. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söylememiz mümkündür. Rüyada Bayan Polis Görmek; Rüyada bayan polis görmek rüyayı gören kişinin, iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına ve kazandığı mevki sayesinde büyük bolluğa ereceğine işarettir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun..

   1. emrahkader dedi ki:

    Allah razı olsun iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

    1. Yorumcu dedi ki:

     Biz Teşekkür Ederiz..

 6. doğan dedi ki:

  rüyamda kötü kişiler telefonumu alıyor fotoğraf fln çekiyorlar birşey yapmasımınlar diye suyuna gidiyorum adamların ama en sonunda telefonumu verin diyorum kızıyor bi anda telefonu alıp itiyorum adamı kaçarken silah çıkarıyor tamsıkacak polislar çok hızlı gelip arabadan atlıyorlar birisi benim yanıma geli arkama geçiyor bana kurşun gelmesinn diye beni koruyor ama kendisi vuruluyor o anda başka bir polis daha beni korumaya geliyor ve kötü adamı etkisiz hale getiriyor kurtuluyorum. sizcee anlamı nedir