Rüyada “ Polis Olmak ” Görmek

Polis Olmak
Rüyada polis olmak, emanete verilen öneme, devlet kademesinde üst düzey görevler almaya, koruma ve içgüdüsel sahiplenme hissine işaret eder.

Rüyada polis olmak, emanete verilen öneme, devlet kademesinde üst düzey görevler almaya, koruma ve içgüdüsel sahiplenme hissine işaret eder. Himayeniz altına alacağınız kişilerin varlığına, ülkenize, milletinize olan bağlılığınıza delalet eder. Makam ve mevki sahibi olunacağına, ümit ile beklediğiniz gelişmelerin lehinize sonuçlar vereceğine, azim ve kararlılığınız sayesinde tüm zorlukları bir bir aşmaya tabir edilir. Mali açıdan rahata ermeye, zengin bir yaşam sürmek olarak da rivayet edilmiştir. Bazen de sevdikleriniz adına zorluklara göğüs germeye, sıkıntıdan sonra erişilecek rahatlığa yorulur. Hayırlı bir rüya olmak ile beraber, düzgün ve takdir edilen bir yaşamınız olacağına, gelecek ile ilgili bir kaygınız olmayacağına yorumlanır. Gören kişilerin güzel işler ortaya koyup, büyük başarılara imza atacaklarına yorumlanmıştır. Rüyada polis olduğunu görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda görmüş olduğunuz rüyalarınızı bizlere yorumlanması için iletebilirsiniz.

Rüyada Polis Olmak Neye Yorulur

Rüyada polis olmak, hakkaniyetli ve adaletli olmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya ortaya koyulan işlerde disiplin ve düzen içerisinde olmaya, yapılan işlerde Allah rızasını aramaya delalet eder. Gördüğünüz bu rüya bazen de size yalan söyleyen, aldatmak isteyen birinin yalanını ortaya çıkarmaya tabir edilir. Ayrıca gören kişinin araştırmacı ve gözlemci biri olduğunu gösterir.

Rüyada Polis Olmak İstemek

Rüyada polis olmak istemek, insanlara fayda sağlayacak işlere yönelmeye, idareci ve yönetici konumunda bulunulacağına işaret eder. Kişinin hem kendi kariyeri hemde ülkesi için gereken fedakarlıktan çekinmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Trafik Polisi Olmak

Rüyada trafik polisi olmak, dik başlı ve farklı görüşlere kapalı bir yapıda olduğunuzu gösterir. Gördüğünüz bu rüya bu durumun ileride size maddi ve manevi açıdan zararlar vereceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Sivil Polis Olmak

Rüyada sivil polis olmak, sevdikleriniz adına emek ve çaba harcayarak onların güzel bir hayata kavuşmalarını sağlamaya tabir edilir. Bazen de bu rüya devlet kademesinde üst düzey görevler alınacağına, emir kademesinde bulunmaya, bazen can yakmak durumunda kalınacağına, ileride bu süreçten pişmanlık duyacağınız olarak da rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.