Rüyada “ Portakal ” Görmek

Portakal
Rüyada portakal görmek her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyada portakal yemek ya da almak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Portakal Görmek

Rüyada portakal görmek; hayırlı kısmetler, helal rızk, bereketli ev ve mutfak olarak da değerlendirilir. Rüya sahibinin yakın zaman da hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine mutlu huzurlu bir hayat süreceklerine bununla beraber iş hayatında da sıkıntılı günlerinin son bulup yeni bol bereketli işlere gireceğine bu işlerde bol para kazanıp maddi sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada portakal görmek ya da portakal yemek ferahlık, esenlik, rahatlık, sağlık ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek; rüyada portakal yediğini görmek iki farklı şekilde dile getirilir. Rüyada olgun taze sulu portakal yemek güzel haberlere, hayırlı bereketli işlere, yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye, dini vermiş olduğu vazifeleri yerine getirmeye, ailesiyle birlikte kısa süreli seyahatlere çıkmaya işaret ederken; Rüyada çürümüş kötü portakal görmek ise yaşanacak olan sıkıntılara kötülüklere hane içinde ayrılıklara çevrenizde size yakınlık gösteren kimselerden göreceğiniz zararlara yorumlanır.

Rüyada Portakal Soymak

Rüyada portakal soymak; rüyada portakal soyduğunu görmek günahlardan arınmaya, tövbe etmeye, geçmişte yaptığı günahlardan dolayı pişmanlık duymaya, huzursuzluğa işaret ederken portakal soymak ya da soyduğunu görmek aynı zaman da şans kapılarınızın açılmasına, şansızlıklarınızın son bulmasına iş hayatında kariyer sahibi olup mevki ve makam yönünden yükselmeye yorumlanır. Rüyada portakal soymak bazen de hatalarının ardından umduğu yüksek mertebeye, zahmet çekerek kavuştuğu müjdeye, zorlukla kazandığı başarıya, meşakkatle umduğu güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği refaha tabir olunur.

Rüyada Portakal Bahçesi Görmek

Rüyada portakal bahçesi görmek; bol rızk ve zenginlikle tabir edilir. Rüyasında portakal bahçesi gören kimsenin tüm hayalleri gerçekleşir tüm hayatı boyunca maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmez hayatta istediği tüm arzularına kavuşur. Rüyada portakal bahçesi görmek aynı zaman ilahi kudrete Allah katında mum ün kulları arasına girmeye hayatının büyük bir çoğunluğu secde etmeye geçirir. Rüyada görülen portakal bahçesi aynı zaman da umudunu kestikten sonra kazandığı toplu paraya, kaybettikten sonra gözlediği galibiyete, kazanca gelecek fazlalığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği mala, sıkıntılarının sonunda ulaştığı güce manası taşır.

Rüyada Portakal Suyu Sıkmak

Rüyada portakal suyu sıkmak; kişinin iş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin iş hayatında çektiği sıkıntılara maddi zorluklara yakın gördüğü kişilerden gördüğü zarara sürekli sıkıntıların yakasını bırakmamasına işaret ederken bazen de bu rüya tam tersi ince eleyip sık dokumaya yaptığı her işte çok titizlikle yaklaşılmasına kendisinden başka kimseye güvenmemeye yorumlanır.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek; rüya sahinin yaşadığı sağlık sorunlarıyla ilgili olarak yorumlanır. Kişinin ciddi anlamda sağlık sorunu yaşayacağına fakat bu sorunların belli bir süre sonra atlatacağına yaptığı hayır amaçlı yapılan işler sayesinde çevresi tarafından da çok sevilip sayılan bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Portakal Almak

Rüyada portakal almak; rüyada portakal aldığını görmek güzel mutlu edici şeyler duymaya, müjdeli haber almaya yorumlanır. Rüyasında portakal aldığını gören kimse hayır sever, iyilik yapmayı seven, iyi huylu, insanların mutlu olması için çaba harcayan, sevecen, iyi kalpli, insanlara yorumlanır.

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Rüyada portakal ağacı görmek; hayırlı bereketli işler yapmaya, büyük tecrübeler kazanmaya, yaptığı işlerde büyük etkiler kazanmaya, aldığı kararların he zaman arkasında kalmaya, büyük hayaller peşinde koşmaya aynı zaman da hayırlı bir eşe ve evlada yorumlanır.

Rüyada Ekşi Portakal Görmek

Rüyada ekşi portakal görmek; rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılara, maddi kayıplara, hane içinde ayrılıklara, yapmış olduğunuz işlerde başarıyı elde edememeye hayallerinizin yok olmasına yorumlanır. Rüyada ekşi portakal görmek ya da yemek çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği mülke, cefa ile birlikte gözlediği refaha, sıkıntı sonrasında elde ettiği beceriye, parasal yükü bulunan birinden kurtulmaya, duygusal külfeti bulunan kimseden uzak durmaya işaret eder.

Rüyada Portakal Toplamak

Rüyada portakal toplamak; rüyada portakal topladığını görmek rüyayı gören kişinin isteklerini yerine getirme imkanı yakalayacağına, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, barış, sevgi ve huzur ortamında yaşayacağına işaret eder. Afiyette ve keyifte olmak şeklinde değerlendirilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.