escort alanya

Rüyada “ Postacı ” Görmek

Postacı
Rüyada postacı görmek neye delalet eder. Rüyada postacı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada postacı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Postacı Görmek

Rüyada postacı görmek, rüyada postacı gören bir kimse halka hizmet sunan insanların isteklerini özlemlerini yerine getirmeye çalışan iyi huylu güzel insanlara işarettir. Rüyada postacı görmek aynı zaman da  güzel huylarını, inancını ve dinini terk etmeye ya da uzaklaşmaya, insanları üzecek ve onların bedduasını alacak işler yapmaya, Allah’ın günah kıldığı yasakladığı işleri yapmaya şeytanın yolundan yürümeye rivayet eder.

Rüyada Postacı Olmak

Rüyada postacı olmak, rüyada postacı olduğunu görmek, gerçekleşmesi zor olan bir işe gireceğine bu işte maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılar yaşayacağına, geçmişte yaşadığı tüm sıkıntılarından kurtulup huzura refaha ereceğine, yaptığı iş sonunda büyük başarı elde edip mevki ve makam yönünden yükselip ileriye dönük sağlam adımlar atacağına işaret eder. Rüyada postacı olmak aynı zaman da  uzun süren çabaların sonunda gözlediği berekete, manevi yükü bulunan dosttan uzak durulacağına, cefa çektikten sonra özlediği itibarlı mertebeye, uğraşlarının sonunda elde ettiği hünere, umudunu kestikten sonra istediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıyla hak ettiği az olan kazancının artacağına delalettir.

Rüyada Postacıdan Mektup Almak

Rüyada postacıdan mektup almak, rüyada postacıdan mektup aldığını görmek yakın zaman da hayırlı müjdeli bir haber alacağına, hanesine bolluk ve bereketin yaşanacağına, kazancı yüksek olan hayırlı bir iş teklifi alacağına, Allah katında yaptığı tüm hayırlı işlerle insanların kalbinde yer kazanacağına işaret eder. Rüyada postacıdan mektup almak aynı zaman da uzun zaman düşündüğü ve sabahlara kadar çalıştığı işlerinin istediği ilgiyi görmeyeceğine ve bu nedenle kalbinin kırılacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada mektup görmek, rüya sahibinin yakın zaman da hayırlı bir haber alacağına, sevdiği yolunu gözlediği kişiye karşı özlemini gidereceğine işaret eder. gönül işi ile de tabir edilir. Rüya sahibinin durgun olan aşk hayatı, karşısına çıkacak olan ve yıldırım aşkı ile tutulup, büyük heyecan yaşayacağı kişi sayesinde bir anda güzelleşecek ve kendisine büyük mutluluk verecektir. Mektup görmek aynı zaman da hane içinde ayrılıklara gelecek olan maddi sıkıntılara tartışmalar yaşamaya işarettir.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak, rüyada mektup almak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer mektup açık bir zarfta alınmışsa müjdeli bir haber alacağına eğer kapalı bir zarf içinde alınmışsa kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına delalet eder. Her iki durumda da güzel sözler ya da mutluluk verici haberdir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.