Rüyada “ Raf ” Görmek

Raf
Sırları saklayan, ayıpları gizleyen kimse ve yardım sahibi bir eşi ifade eder. Bir kimse rüyada, yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görürse

Rüyada raf görmek; sırları saklayan, ayıpları gizleyen kimse ve yardım sahibi bir eşi ifade eder. Bir kimse rüyada, yanında raf olduğunu ve ona eşya yerleştirdiğini görürse; bu, o kimsenin, Alim ve zeki bir çocuğunu, şerefli ve sırrını gizleyen namuslu bir kadını ya da emin bir kimseyi veya sahibine faydalı olacak bir iş ortağını ifade eder.

Bazı Rüya Alimlerine göre

İçinde çok sayıda raf içeren bir dolap ya da duvara sabitlenmiş alt alta duran bir raf sistemi, üzerine dizilen objelere göre farklı anlamlara sahiptir. Söz gelimi, bu raflara şarap şişeleri yerleştirilmişse, sosyal yaşamınızda bir düzenleme yapmak ve ilişkilerinizi gözden geçirmek ihtiyacı duyduğunuz söylenebilir. Bir ayakkabı rafı, gelişme ve ilerleme sağlayabilmek için doğru kararlar verme noktasında bulunduğunuzu vurgular. Kitaplarla dolu bir raf, bilgi ihtiyacını ve bu bilgiyi eski deneyimlerden sağlayabileceğinizi ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.