escort alanya

Rüyada “ Rahim ” Görmek

Rahim
Rüyada rahim görmek, kişinin kendisini güvende hissetmesine, korkularından emin olmasına, iş ve sosyal yaşamında ticari cesarete sahip olmaya işaret eder.

Rüyada rahim görmek, kişinin kendisini güvende hissetmesine, korkularından emin olmasına, iş ve sosyal yaşamında ticari cesarete sahip olmaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin iş hayatında büyük atılımlar içersinde olmasına, akıllı yatırımlar yaparak kısa zaman içinde maddi olarak büyümesine delalet eder. Rüyada rahim görmek, kişinin kendisine duyduğu özgüveninin sonsuz olmasına, girdiği işlerde önemli riskler alıp az bir zaman içersinde parlamasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi olarak rahat ve konforlu bir yaşam sürmeye tabir olunur. Rüyada rahim görmek, bazı alimlere göre ise, kişinin bulunduğu ortamdan uzaklaşma isteğine, yeni yerler ve kşiler ile tanışacağına yorumlanır.  Rüyada rahim görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Rahim Görmek Ne Demek

Rüyada rahim görmek, kişinin iş yaşamında kaybettiği itibarını yeniden kazanmasına, çekilen zorluk ve meşakkatlerin sona gelmesi olarak da yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin zorluklar karşısında yılmayarak dim dik ayakta duracağına, sonunda rahata erenin kendisi olacağına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin hırslı bir yapısı olmasına, fakat bu hırsını iyi yönlerde kullanmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Rahim Ameliyatı Olduğunu Görmek

Rüyada rahim ameliyatı olduğunu görmek, rüya sahibinin gençliğinden beri haylinde olanları gerçekleştirme isteği içersinde olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin bu yolda büyük engellemeler göreceğine, kişiler ile sorunlar yaşayacağına, fakat eninde sonunda isteğine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada Rahim Düşürmek

Rüyada rahim düşürmek, kişinin deyim yerinde ise hayallerine ulaşmak adına dirsek çürütmesine, uzun uğraş ve emek vereceğine delalet eder. Gören kişilerin hedeflerine ulaşmak adına, çile çekip, sabır göstermek zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada Rahim Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada rahim kanseri olduğunu görmek, kişi için uyarıcı olan bu rüya kişinin yoğun ve stresli bir iş yaşamı olmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin yaşadığı bu zor dönemde sağlık sorunları yaşayabileceğine, kendisne ve sağlığına dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Rahim Kanaması Görmek

Rüyada rahim kanaması görmek, kişinin başarılarına gölge düşmesine, hayallerinden vazgeçmek zorunda kalabileceğine tabir edilmiştir. Gören kişilerin yaşayacağı sorunların kişiyi duygusal ve fiziksel olarak çok yıpratacağı olarakda yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.