Rüyada “ Rahip ” Görmek

Rahip
Rüyada rahip görmek Mutluluk getirecek olaylar yaşamaya, vefalı kimselerle tanışmaya ve onlarla dostluk etmeye, sabit olacak gelire ve ömür boyu sürecek huzura delalet eder.

Rüyada Rahip Görmek; Rüyada rahip görmek Mutluluk getirecek olaylar yaşamaya, vefalı kimselerle tanışmaya ve onlarla dostluk etmeye, sabit olacak gelire ve ömür boyu sürecek huzura delalet eder. Kişinin huzur dolu mutlu güzel günler geçireceğine her bakımdan işlerinin rast gideceğine maddi ve manevi anlamda bolluğa berekete ereceğine iş hayatında mevki yönünden yükseleceğini iş hayatı ve sosyal hayatında her zaman örnek kişi olarak gösterileceğine işarettir. Aynı zamanda hayallerin ve isteklerin gerçekleşmesi, kaybedilen eşyaların bulunması, ayrılıkların son bulması ve aydınlık günlerin gelmesi şeklinde de değerlendirilir. Kişiyi övgü dolu sözler duymaya, tebrik almaya ve yüceltilerek anlatılmaya işaret edilir.

Rüyada Rahip Olmak; Rüyada rahip olmak  rüya sahibinin güç kudret yönünden yükseleceğine işarettir. Kişi sahip olacağı maddi imkanlar sayesinde herkesin imreneceği bir hayata kavuşacaktır.Rüya sahibi bu gücü sayesinde her yerde sözü geçen biri olarak gösterilecek ve saygı duyulan biri olarak kalacaktır .Aynı zamanda rahip görmek kadınlarda da hayırlı bir eşe evliliğe işarettir .Rahip görmek her iki anlamda da hayırlara vesile olarak gösterilir.

Rüyada Günah Çıkarmak; Rüyada günah çıkarmak Rüyada günah çıkardığını gören kişinin kendisini sevmediği yorumu yapılır. Rüya sahibinin aslında kendisine özel olan ve sadece asil kişilerde bulunan bir huyunu terk etmek isteyeceğine ama bu kararının kendine mutluluk ve hayır değil, mutsuzluk ve şer getireceğini göreceğine ve bu kararından vazgeçeceğine alamet eder. Bu kişiler kendisine barışık olmayan yaptığı işlerde başarısız olacağı kanısına inanan çevresinde ki insanların yaptığı işlerde alaycı yaklaşacaklarını düşünen  kendilerine güvenmeyip içine saklı yaşayan insanlar olarak görülür.Bu tür kişiler kendileriyle barışık yaşayamazlar.

Rüyada Kilise Görmek; Rüyada kilise görmek Allah’ın yolundan gitmeye ibadet etmeye yönelik bir davettir.Rüya sahibi dinine inanan fakat dinin getirdiği yasaklara inanmaktansa kendi doğrularını seçmeyi tercih eden kendini Allah yolunda değilde daha çok şeytanın yolunda götüren inancı zayıf olan insanlarda görülen rüyalardır.Bu rüyalar  tövbenin habercisidir .Kişiyi girmiş olduğu yoldan ayırarak Allah’ın yoluna gitmeyi işaret eder.

Rüyada Manastır Görmek; Rüyada manastır görmek kişide, ağır başlı ve efendi olmaya, olgunlaştıkça ya da yaşlandıkça kendi içine dönmeye, yaşam enerjisini ve isteğini yitirmeye, sevdiklerini boşlamaya ve onlardan uzaklaşmaya ve kendini yalnızlığa mahkum etmeye işaret eder.Bu tarz kişiler hayattan soğuk insanlardan kaçmayı tercih eden insanlara soğuk ve kırıcı davranan kişiler olarak gösterilir.Bu rüya sahipleri genelde yaşlılık sendromu yaşayan kişilerde görülen rüyalar olarak ta bilinir.

Rüyada Rahibe Görmek; Rüyada rahibe görmek rüyayı gören kişinin, hayatında olan ya da yakın bir zamanda hayatına girecek olan, diğer kadınları öldürecek kadar kıskanan ve istediği bir şeyi elde etmek için her türlü şeyi yapabilecek ve her yola başvurabilecek bir özellikte olan kadına delalet edilir.Bu rüya kişide olumlu olabileceği kadar olumsuz sonuçlarda getirecektir .Rüya sahibi hayatına girecek kişi yüzünden çevresinden ve ailesinden kopacak onların yanında barınamayacak duruma gelecektir.Rahibe görmek hayır dan öte şer olarak bilinir.Farklı olarak ta rahibe görmek kız çocuğuna işarettir.Rüya sahibinin yakın zamanda bir kız çocuğu olacağına ve bu çocuğun bolluk ve bereket getireceğine nasibiyle birlikte geleceğine işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.