Rüyada “ Rahmani Rüya ” Görmek

Rahmani Rüya
Rüyada rahmani rüya görmek, kişinin bazen psikolojik olarak görmek istediğini sürekli aklında tutması ve bundan dolayı gördüğü düştür.
Etiketler:

Rüyada rahmani rüya görmek, kişinin bazen psikolojik olarak görmek istediğini sürekli aklında tutması ve bundan dolayı gördüğü düştür. Aynı zamanda rahmi rüyan gören birisi bir haber alması anlamındadır. Allah tarafından mesaj içerikli bir rüyadır, ama nasıl bir mesaj görülen rüyaya göre değişir. Genelde hayır olan işlerin olacağına delalet eder. Bu tarz rüyalara sadık rüya, salih rüya ve rahmani rüya olarak isim alır. Rahmi iyi ve güzeli temsil eder. Bu sebepten ötürü görülen rüyada kişi için güzel ve hayırlı olanı işaret eder. Bu rüya beklenen bir müjdeninde habercisi olabilir. Eğer bir haber bekliyorsanız, bu rüyayı gördükten sonra yakın zaman sizi bulacak demektir. Uyur uyanık bir şekilde ve bazen anında uyku daldığınız zaman görülen rüyalardır. Haberci rüyalar kişinin ruhunda derin izler yer eder ve aklında soru işareti bırakır. Bilinçaltında belirli izlerin olması da kişiye rahatlaması amaçlıda görülür. Ya da çok merak ettiği bir şeyin kişinin rüyasında malum olması demektir. Bazen ise kişi rüya görmek için dua eder ve rüyasının durumu ona hayırlı olup olmadığını gösterir. Hayırlı ise rahmanidir.

Rahmani Rüya Nedir

Rahmani rüya nedir, kişinin gördüğü bu rüya Yüce Allahu tealanın kişiye verdiği hikmettir. Uykuya daldığı an kişiye hayatı ile ilgili bazı şeyler malum olur. Hayırlı olması rahmani olduğunu gösterir. Aynı zamanda kişinin sürekli kafasına bir şey takması ve görmek istediği şeye ermesidir. Bazen kişiye doğru yolu bulması için bulunduğu çıkmazlar çıkması için yol gösterici rüya olarak görülür. Kişinin bir yol bulamadığından bir çıkış yolu aradığından gördüğü rüyadır. Bazen ise kişinin rüya görmesi üzerine şeytan kandırması olan rüyalar, rüyada gördüğü kötüdür ve korkmuştur. Bu görmek istediğini görememe ve şeytanın onunla oynamasıdır. Rüyalar her zaman kişiye göre değişir.

Rahmani Rüya Görmenin Anlamı

Rahmani rüya görmenin anlamı, rüya sahibinin gördüğü rüyaya göre değişiklik gösterir. Rahmani rüya, kişiye verilen uhrevi bir mesajdır. Onun için hayırlı olanı gösterir yada hayatında çizeceği bir yolun göstergesidir. Görülen salih rüyalar genelde müjdeleyici amaçlıdır. Bundan dolayı kötü olmaz ama bazen ise yukarıda bahsettiğimiz gibi şeytan kandırmacası olan rüyalar ile karışabilir. Rüyada uyanıldığında mutlu hissediliyorsa her rüya temiz ve salihtir.

Kimler Rahmani Rüya Görür

Kimler rahmani rüya görür, bunun için kesin bir şey söylenemez. Kimlerin göreceği belli olmaz bazen ilim sahibi biri görebilir. Yada bazı kişiler için uyarıcı mesaj anlamında bu tarz rüyalar görülebilir. Genelde rüyayı gören kişiye verilen bir haberdir ve bundan dolayı bu rüyanın görülmesi kişiye bağlıdır.

Rahmani Rüya Ne Zaman Görülür

Rahmani rüya ne zaman görülür, yeri ve zamanı yoktur bu tarz rüyalar uyur uyanık bir şekilde görülür. Yada gece görülen yada sabaha karşı görülen rüyalardır. Kişiye göre değişir ve bazı kişiler istihareye yatar ve gördüğü rüya rahmani olabilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.