escort alanya

Rüyada “ Rakam ” Görmek

Rakam
Rüyada rakam görmek, kişi için şans, uğur ve hayırlı işlere girmek olarak tabir edilmiştir. Görülen rüyada rakamlar için farklı yorumlar yapılmıştır.

Rüyada rakam görmek, kişi için şans, uğur ve hayırlı işlere girmek olarak tabir edilmiştir. Görülen rüyada rakamlar için farklı yorumlar yapılmıştır. Rüyada rakam görmek, rüya sahibi rakamları artıp çoğalarak görüyorsa, kişinin işlerinde canlanmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin şans ve talihinin açıklığına işlerinde bolluk ve berekete delalet eder. Rüyada rakam görmek, kişinin gördüğü rüyada ki rakamlar aynı olduğu gibi duruyor ise, hayatında bazı sıkıntılar olmasına yorumlanır. Görülen bu rüya kişinin kısa süreli maddi kayıplar yaşayacağına fakat akıllıca davranır ise tekrar toparlanacağına yorumlanmıştır. Rüyada rakam görmek, kişi eyer rakamların azaldığını görür ise maddi ve manevi kayıpların olacağına rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin şansızlık ve uğursuzluk yaşayacakları olarak tabir edilir.

Rüyada Rakam Görmek Ne Demek

Rüyada rakam görmek, rüya sahibi için bolluk ve bereket içersinde olmaya bazende kişinin yaşamında düşüş ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gördükleri rakamlar çoğalırsa maddi gelişmelere ve iş yaşamında ki hareketlenmeye delalet eder. Görülen rüyada rakamlar eksilerek azalıyorsa kişinin üzüntü ve stres dolu bir yaşama tabir edilmiştir.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyada rakam söylemek, kişinin istek ve arzularının peşinde çok kafa yormasına ve kendisini yıpratmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çok hırslı ve isteklerine ulaşmak için hiç bir şeyi gözünün görmediğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin dünya işleriyle çok meşgul olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüyada rakam yazmak, rüya sahibinin çok disiplinli bir yapısı olmasına en ufak şeyleri dahi evraklama yaptığına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hesap kitap işleriyle iç içe olması olarak da tabir edilmiştir. Görülen bu bazen ise zorluk ve sıkıntılar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Rakam Sayı Görmek

Rüyada rakam sayı görmek, rüya sahibinin ticari yaşamında bolluk ve bereket olmasına geniş rızıkla rızıklanmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin risk alıp yöneldiği yeni işlerden eli dolu dönmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hayatı dolu dolu yaşamasına tabir edilmiştir.

Rüyada Rakam Yazılı Kağıt Görmek

Rüyada rakam yazılı kağıt görmek, kişinin içinde barındırdığı sır ve özel yaşamına ait şeyleri herkese anlattığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisine çeki düzen verip yaşamına yeni bir yol çizmesi gerektiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.