escort alanya

Rüyada “ Rakı İçmek ” Görmek

Rakı İçmek
Rüyada rakı içmek, kişi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup, kişinin yanlışa sapmasına, helal dururken harama meyletmesine işaret eder.

Rüyada rakı içmek, kişi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup, kişinin yanlışa sapmasına, helal dururken harama meyletmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin günaha girmelerine, hak yemelerine, başkalarına karşı haset davranışlar içersinde olmaya yorulur. Rüyada rakı içmek, başkaları hakkında kötü zanda bulunmaya ve dedikodu, gıybet yapmaya delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hak yolundan uzaklaşarak günah meclislerinde bulunmasına, dünyaya ve maddiyata aşırı önem vermeye tabir edilmiştir. Rüyada rakı görmek, bazı tabircilere göre ise kişinin iş ve aile düzeninin bozulmasına, maddi ve manevi kayıplar yaşamasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hak ve adeletten uzak bir yaşam sürmelerine yorumlanmıştır. Rüyada rakı içmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Rakı İçmek Nedir

Rüyada rakı içmek, kişinin yaşamı ile hata içersinde olmasına, doğru ve düzgün bir yaşamdan uzaklaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin insanlara karşı art niyetli davranışlar içersinde olmasına, dünyevi istekler peşine düşüp, ahiret yaşamını unutmaya yorulur. Görülen bu rüya kişinin kovuculuk yapmasına, insanların arasını açmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişi için uyarıcı olup davranışlarını düzeltip, tövbe etmesi gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Rakı Sofrası Görmek

Rüyada rakı sofrası görmek, iyi niyetli davranışlar içersinde olmayan art niyetli insanların aynı amaç üzerine toplanmasına işaret eder.

Rüyada Rakı Şişesi Görmek

Rüyada rakı şişesi görmek, haset bakışları ve art niyetleri olan bir kişiye yorulur.

Rüyada Sek Rakı İçmek

Rüyada sek rakı içmek, kişinin nuh deyip peygamber demeyen bir yapısı olmasına, inatçı bir kişiliğe sahip olmak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Rüyada rakı bardağı görmek, başkalarının hakkını gasp ederek menfaat sağlayan mal ve mülk edinen birisine rivayet edilmiştir.

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek, kişinin haram yollarla elde ettiği dünyalık mal ve mülkün varlığına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya faydası olmayacak büyük maddi varlıklara yorumlanmıştır.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek, kişinin gezip dolaşmasını seven biri olmasına, ehli keyif bir yapısı olmasına rivayet olunur.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüyada sigara söndürmek, kişiye üzüntü ve sıkıntı veren bir takım olayların olmasına, kişinin huzurunun kaçmasına yorumlanır.

Rüyada Arkadaşlarla Rakı İçmek

Rüyada arkadaşlarla rakı içmek, kişinin elinde tutduğu imkanlar sayesinde zahmet çekmeden hayatını sürdürmesine delalet eder.

Rüyada Tek Başına Rakı İçmek

Rüyada tek başına rakı içmek, kişinin dost sandığı kişilerin rüya sahibini zor bir anında tek başına bırakmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Sevgiliyle Rakı İçmek

Rüyada sevgiliyle rakı içmek, kişinin ailesinin onaylamadığı ve sonradan pişmanlık duyacağı biri ile gönül ilişkisi yaşamasına yorulur.

Rüyada Eşiyle Rakı İçmek

Rüyada eşiyle rakı içmek, kişinin har vurup harman savuran bir yapısı olmasına, bunun aile yaşantısına olumsuz şekilde yansımasının alametidir.

Rüyada Rakı İçip Kusmak

Rüyada rakı içip kusmak, kişinin girdiği yanlış yollardan pişmanlık duymasına, tövbe isteği içersinde olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Rakı İçenleri Görmek

Rüyada rakı içenleri görmek, kişiyi bir adım dahi ileriye taşımayan kişilerle arkadaşlıklar içersinde olmasına, bundan kendi hayatı adına zarar içersinde olmasına delalet eder.

Rüyada Rakı Almak

Rüyada rakı almak, kişinin çıkarları doğrultusunda başkalarının sırtından geçinmesine, menfaat sağlamasına yorumlanır.

Rüyada Rakı Satmak

Rüyada rakı satmak, kişiye karşı uzaktan uzağa düşmanlık besleyen, kazancında gözü olan kişilerin varlığı olarak tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.