Rüyada “ Randevu ” Görmek

Randevu
Rüyada randevu görmek, beklenti içinde olmaya, yakın zaman içerisinde alınacak hayırlı bir habere, lehinize gerçekleşecek olaylara tabir edilir.

Rüyada randevu görmek, beklenti içinde olmaya, yakın zaman içerisinde alınacak hayırlı bir habere, lehinize gerçekleşecek olaylara tabir edilir. Görülen bu rüya düş sahibinin zorluk ve meşakkat içinde geçen yaşamının düzen bulacağına, sıkıntılarından kurtulacağı olarak da yorumlanır. Bozuk giden işlerin düzene kavuşmasına, şans ve talihin lehinize döneceğini bildirir. Aynı zamanda uzun zamandır haber alınamayan bir dost, arkadaştan yardım görmeye, haber almaya, keyfinizin yerine gelmesine delalet eder. Değer verdiğiniz biri ile yakın zamanda aynı ortamda bulunmaya, gönül ilişkilerinde sıkıntı yaşayanların isteklerine kavuşacakları olarak da yorumlanmıştır. Her anlamı ile dert ve gamdan arınacak hayırlı haber almaya, gönüle sükut geleceğine yorulur. Neşe ve keyifli anlar yaşamaya, bekar kişiler için yeni tanışılacak biri olarak da bildirilmiştir. Rüyada randevu görmek, gitmek, almak ve farklı tabirlerin yorumu için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Randevu Görmek Ne Demek

Rüyada randevu görmek, iş ve özel yaşama dair verilecek kararlara, atılacak hayırlı adımların başlangıcı olarak bildirilir. İş yaşamı ile ilgili olarak ise, yaşamını zorluk ve sıkıntı içinde geçiren kişilerin elde edecekleri variyete, maddi durumun toparlanacağına yorumlanır. Bazen de yeni bir teklif alınacağına, maddi ve manevi olarak sizi rahata taşıyacak gelişmelere yorumlanmıştır.

Rüyada Randevu Vermek

Rüyada randevu vermek, verdiğini görmek, hayatınızda yeniliklerin yaşanacağına, iş yada yaşanılacak yerin değişikliğine tabir edilir. Randevu verdiğini gördüğünüz kişi ise tanıdık ise, bu kişi ile yakın zamanda buluşmaya, bir organizasyon içinde olacağınızı gösterir. Bazen de önemli bir olayda alınacak kararlar için dost ve yakın çevre ile istişare içerisinde olunacağına yorumlanır.

Rüyada Randevu Almak

Rüyada randevu almak, buluşacağınız yahut randevu aldığınız kişiye nazaran farklı tabirler içerir. Kişi düşünde diş doktorundan randevu aldığını görmesi, sıkıntı yaşayacağına, borçlanmaya, maddi olarak dara düşmeye yorumlanır. Doktordan yada hastaneden almak ise, kişinin hasta ise Allah’ın izni ile şifa bulmasına, gam ve üzüntüden kurtulacağına işaret olunur. Sevilen birinden randevu almak ise, hayra, güzellikler ile karşılaşılacağına, dost meclislerinde bulunmak olarak da gösterilir.

Rüyada Randevu Kaçırmak

Rüyada randevu kaçırmak, elde olan bir nimetin göz göre göre kaçırılmasına, sorumsuzluklar yüzünden sorun yaşamaya delalet eder. Gören kişi için iş için terfi kaçırmaya, pişmanlık yaşanacağına, yorulur. Bazen de beklenen bir işin gecikmesine, beklentilerin boşa çıkabileceğine yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.