escort alanya

Rüyada “ Raptiye ” Görmek

Raptiye
Rüyada raptiye görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin yalana, dolana taviz vermeyen kişiliği ile dosdoğru biri olmasına işaret eder.

Rüyada raptiye görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin yalana, dolana taviz vermeyen kişiliği ile dosdoğru biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında dim dik yaşayışı ve karakteri ile düzgün bir yaşam sürmesine delalet eder. Rüyada raptiye görmek, kişinin çevresine karşı her daim açık sözlü ve dürüstlükten yana bir yaklaşım içersinde olmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yalana ve yalan söyleyenlerden uzak bir yaşamı tercih etmesine hak yolunda olmaya rivayet olunur. Rüyada raptiye görmek, kişinin iş yaşamında doğru ve güvenilir yaklaşımları sayesinde yüksek makam ve mevkilere kavuşmasına vesiledir. Bu rüyayı görenlerin aile yaşamında da huzura ve birlikteliğe önem veren biri olmasına bu yüzden aile yaşamı için her daim emek veren biri olmasına yorulur. Rüyada raptiye görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Raptiye Görmek Ne Demek

Rüyada raptiye görmek, kişinin her daim yaşamında doğruluk ve dürüstlükten yana tavır ve davranışlar içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geniş rızıklara sahip olmasına hayatında bolluk ve bereketin nail olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin dini konulara yönelmesine ve ilim irfan sahibi kişiler ile sohbet edip feyiz almasına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin doğru yaşamı ile örnek gösterilmeye yorumlanır.

Rüyada Raptiye Yutmak

Rüyada raptiye yutmak, rüya sahibi için hayırlı olmayıp kişinin hatalı ve yanlış arkadaşlıkları sayesinde yanlışa sürüklenmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kazanma hırsı yüzünden harama ve yasal olmayan işler içersinde olup kendisini ve çevresini sıkıntıya sokmasına delalet eder.

Rüyada Ele Raptiye Batması

Rüyada ele raptiye batması, rüya sahibinin farkında olmadan çevresinde bulunan kişilere zarar vermesine kırgınlıklar yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ileri de yaptıklarından kaynaklı pişmanlık yaşayacaklarına delalet eder. Uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin davranışlarını düşünerek atması gerektiğine yorulur.

Rüyada Raptiye Toplamak

Rüyada raptiye toplamak, kişinin kendisi ve ailesinin geçimi için çok çaba sarf edip helalinden kazanıp rahata kavuşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin zaman içersinde maddi imkanlarının iyileşip zenginlik yaşamasına ve şans ve talihinin açıklığına delalet eder.

Rüyada Ayağa Raptiye Batmak

Rüyada ayağa raptiye batmak, ele raptiye batması gibi kişinin izlediği yolun yanlış ve sıkıntılarla dolu olduğuna zarar göreceği işler içersinde olmasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ticari ve özel yaşamında huzur ve mutluluğunu engelleyici sorunlar yaşamasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.