Rüyada “ Resim ” Görmek

Resim
Rüyada resim görmek eli açık gönüllü birine işaret eder. Rüyada resim çizmek ya da resim boyamak iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Resim Görmek

Rüyada resim görmek; hoşluk, güzellik, saadet anlamına gelir. Rüya sahibi için iyiliklere, güzelliklere, hayırlı kısmetlere, refah içinde huzurlu yaşamaya, ailesiyle birlikte tatile çıkmaya işaret eder. Bazı rüya tabirleri, rüyada resim nasıl görüldüyse o rüyanın yorumunun resmin aynısı olması gerektiğini söyler. Bazı rüya tabirleri de resim için güzelse güzel olana, kötüyse kötü olana yorumlanmalıdır der. Rüyada resim görmek ya da resim yapmak aynı zaman da kişinin yüzünün gülüp işlerinin açılacağına tüm sıkıntılarının son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada resim yapmak; rüyasında resim yaptığını ya da çizdiğini gören kişinin hayatı normal gidip maddi ve manevi sıkıntıları olmayacaktır. Gerek iş hayatı gerekse aile hayatları kıskanılacak düzeyde mutlu mesut geçecektir. Kişinin iyimser olması ve sakin tavırları toplum karşısında saygınlığının artmasına vesile olacaktır. Ünlü rüya alimimiz İmam Darekutni Rahimehullah bu rüya yorumu hakkında şöyle der. Rüyasında resim yapan kişi Allah katında tüm günahlarından tövbe etmiş hak yoluna dönmüş kendisine tertemiz yeni bir sayfa açmıştır.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek 

Rüyasında resim yaptığını görmek; rüyasında resim yaptığını gören kişi ufak tefek sıkıntıları sorun etmeyen duygusal yapısı olmayan kendini sadece işine ve ailesine adamış çevresinde olup bitenlere aldırış etmeyen bir özelliğe sahip kişilere işaret eder. Resim yaptığını görmek aynı zaman da rüya sahibinin afiyette olmasına delalet eder.

Rüyada Resim Çekmek

Rüyada resim çekmek; rüyada resim çektiğini gören kişi yakın zaman da duyacağı bir haber ile hayatı değişecek maddi sıkıntıları son bulacak kendisine yeni bir dünya kuracaktır. Rüyasında resim çeken ya da çektiren kişi gizliliğe önem veren sırları saklaması nı bilen herkesten uzak durup sadece kendi dünyasında yaşayan kişiye kişiye yorumlanır.

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek; rüyasında resim çektirdiğini görmek gizli bir düşmana işaret eder. Rüya sahinin yakın çevresinde dost gördüğü inanıp güvendiği bir kişinin sinsi planlar yaparak kişiye ve ailesine zarar vermeye çalıştığına fakat ne yaparsa yapsın emeline ulaşamayacağına işaret eder. Rüyada görülen kötü huylu kişiler genel de resmi çeken kişilerdir. Rüyada resim çekmek ya da çektirmek kişinin  hiç olmadığı kadar mutlu olacağının habercisidir. Rüyada resim  çektiren kişi, maddi ve manevi anlamda kazanç yakalayacaktır.

Rüyada Resim Boyamak

Rüyada resim boyamak; rüyasında resim boyadığını gören kişi sevdiği haz aldığı bir işi yapacak bundan mutluluk duyacaktır. Bu iş kişiye maddi ve manevi kazanç sağladığı gibi kariyer anlamında da yüksek anlamda mertebeye yükseleceğine işaret eder. Rüyada resim boyamak keyif veren uğraşlar anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin ilgi alanları olarak değerlendirilir.

Rüyada Resim Albümü Görmek

Rüyada resim albümü görmek; rüyasında resim albümü gören kişi geçmişte yaşamış olduğu büyük bir meseleyi unutmuşken tekrar gündeme getirecek sıkıntıları masaya yatıracaktır. Rüyada fotoğraf albümü gören kişi aynı zaman da geçmişini hatırlayacak yaşamış olduğu tüm sıkıntılar film şeridi gibi önünden geçecek duygusal moda girecektir. Rüyada görülen albüm aynı zaman da kadim bir dosttan ya da bir komşudan gelecek habere ya da bu kişiyle karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Resim Çizmek

Rüyada resim çizmek; rüyada resim çizdiğini görmek kişinin hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine ve çok büyük bir huzur içinde yaşadığına rivayet eder.  Rüyada resim çizmek ya da çizdiğini görmek kişinin hem aile hem de iş ortamın da büyük mutluluk yaşadığını hayatta olmasını istediği tüm isteklerine kavuştuğuna aynı zaman da yardıma muhtaç insanlara yardım etme özelliğine sahip babacan yardımsever bir özelliği olduğuna yorumlanır.

Rüyada Vesikalık Resim Görmek

Rüyada vesikalık resim görmek; yakın zaman da bir yola çıkmaya ya da devlet makamında önemli bir yere gelmeye işaret eder. Mevki ve makam sahibi kişiler olmaya yorumlanır.

Rüyada Ressam Görmek

Rüyada ressam görmek; kişinin hayatının hareketli ve eğlenceli geçeceğine her anının cümbüşe çevireceğine mutluluğunun kapılarının açılacağına işaret eder. Ressam gören kişiler iş konusunda daha yukarıları hedeflerler ve kariyerlerine hayal ettikleri gibi devam edebilmek için şartları zorlarlar. Yetenekli kimselerin toplum gözünde de değerli kişiler olacaklarını ve ürettikleri eserlerle her zaman anılacaklarını, beğeni toplayacaklarını da bildirir.

Rüyada Manzara Resmi Görmek

Rüyada manzara resmi görmek; güzel ve mutlu olan yeniliklere yaşanacak olan mutlu şeylere sevindirici haberler almaya işarettir. Bu rüyayı gören kişiler ince ruhlu, duygusal yapısı olan insanlara yardım etmeyi seven babacan özelliğe sahip iyi kalpli insanlardır.

Rüyada Resim Çerçevesi Görmek

Rüyada resim çerçevesi görmek; rüya sahibinin arkadaşlarıyla olan bağımlılığı sonucu kısa süreli ailesiyle sorunlar yaşamasına arkadaşlarına verdiği değerin üçte birini ailesine vermemesinden dolayı yaşadığı sıkıntılara işaret ederken Bu rüya aynı zaman da yakın zaman da hane içinde bir ölümün habercisi olarak bilinir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.