Rüyada “ Rütbe ” Görmek

Rütbe
Rüyada rütbe görmek rüya sahibinin telfi yolunun açılacağına işlerinin düzeleceğine, sıkıntılarının ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada Rütbe Görmek; Rüyada rütbe görmek rüya sahibinin telfi yolunun açılacağına işlerinin düzeleceğine, sıkıntılarının ortadan kalkacağına işarettir,Rüya sahibi sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşar, işleri yoluna girer, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşur ve önündeki bütün kötü engeller tek tek ortadan kalkar. Rütbe rüya sahibinde maddi ve manevi yönden huzura mutluluğa berekete işaret edilir.

Rüyada Rütbeli Birini Görmek; Rüyada rütbeli birini görmek rüya sahibinin her yönden işlerinin başarılı gideceğine örnektir rüya sahibi iş hayatında yüksek mevkilere ere özel hayatında hayırlı bir eşe mutlu bir aileye sahip olur ve ömür boyu sağlıklı hayırlı bir yaşama sahip olur. Aynı zamanda rütbeli birini görmek bir makama işarettir rüya sahibine devlet kapısı görülür.

Rüyada Rütbe Almak; Rüyada rütbe almak rüya sahibinin ortaya koyacağı bazı çalışmalar ile büyük başarılar kazanacağına, bu sayede kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkanlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine alamet edilir.

Rüyada Rütbe Sökmek; Rüyada rütbe sökmek rüya sahibinin iş hayatı ve özel hayatında sıkıntılara gireceğine işarettir .Rüya sahibi iş hayatında yapmış olduğu işlerde başarı sağlayamayıp yüklü miktarda borçlara girer bu da kişide sıkıntılar doğurur.Aynı zamanda rüya sahibi aile hayatında da ayrılıklara girer tam anlamıyla özel hayatını bitirme noktasına getirir.

Rüyada Rütbe Takmak;Rüyada rütbe takmak rüya sahibinin iş hayatında gerçekleştirmiş olduğu işlerin karşılığını alacağını yapmış olduğu başarılarından dolayı mevki ve makam yönünden yükseleceğini aile hayatında da mutlu bir yaşantısının olacağına işaret edilir Aynı zaman da rütbe takmak kişide yükseliş olarak görüldüğü gibi yeni bir iş kapısı olarak ta görülür.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.