Rüyada “ Rüya ” Görmek

Rüya
Rüyada rüya görmek, genel olarak çok sık görülen rüyalardan biridir ve insanlar uyanır gerçek dünyada gördüğünü zanneder ama hala uykudadır.
Etiketler:

Rüyada rüya görmek, genel olarak çok sık görülen rüyalardan biridir ve insanlar uyanır gerçek dünyada gördüğünü zanneder ama hala uykudadır. Rüya içinde pek çok insan karşılaştığı durumlar arasında başka rüya gördüğünü ve bunun anlamı ne olduğunu merak eder. Rüya sahibinin bazı atacağı adımlar konusunda çelişkide olduğuna yorumlanır. Gerçek yaşamda meydana gelebilecek olan şeyleri rivayet eder. Olumlu şekilde yorum alır, bu ya özellikle kişilerin istekleri üzerine görülen rüyalar olarak alamet eder. Buraya aynı zamanda alacağınız bir haberi temsil eder, bu size bağlıdır ve iyi kötü olarak yorumu beklediğiniz haberde gizlidir. Maddi açıdan bir anlamı olmayan rüyadır. Yalnız arzu ettiğinize Maddi manevi açıdan size gelecek olan güzellikleri yansıtır. Yani bu sizin hayatınız içerisinde olacak olan durumların iyi olacağı yönündedir. ulaşmak demektir. Bundan dolayı da buraya size hayır getirir. Yani bunu şu şekilde yorumlayabilirsiniz iş ve eğitim hayatınızda istediği ulaşmak ya da aile hayatınızda gibi. Çünkü bu rüya sizin için hayırlı olan yani en çok istediğiniz şeyi belirtir ve onun sizin için güzel olacağı yönündedir.

Rüyada İçinde Rüya Görmek

Rüya içinde rüya görmek, bu rüyada yukarıdaki ile hemen hemen aynı anlamlar içerir. Kişiye güzel haberlerin gelmesi ve onun istediğinin olması demektir. Yani kısaca Allah’tan çok istediği bir şeyin dua ettiği şeyin ona geleceği yönündedir. Bu rüyayı gören kişi aslında uykudadır ve uykusunda uyanmış gibi hisseder kendisini. Maddi manevi açıdan size gelecek olan güzellikleri yansıtır. Yani bu sizin hayatınız içerisinde olacak olan durumların iyi olacağı yönündedir. İş anlamında yakın zamanda güzel projelere imza atacağını belirtir. Bu bir terfi olabilir veya maaşının yükselmesi gibi olabilir.

Rüyada Rüyayı Anlatmak

Rüyada rüyayı anlatmak, bu tarz bir rüya görüldüğünde rüyanızı rüya içinde anlatıyorsanız kendinizi rüya içinde uyanmış sanıyorsunuz ve hala rüyanız devam ediyordur. Anlattığınız kişinin yorumu sizin için iyi ise hayırlıdır, hoş olmayan bir durum ise bir uğursuzluk anlamındadır. Anlattığınız kişi hiç yorum yapmayıp sizi dinliyorsa tek başınıza karar vereceğiniz bir durum içerisinde kalacaksınız.

Rüyada Alimi Görmek

Rüyada rüya alemi görmek, rüya sahibinin uzun zamandır alamadığı bir kişiden haber alacağı yönündedir bu kişi size müjdeli bir haber getirecektir. Hem maddi hem de manevi açıdan ailece sizin için hayırlı olan olacağına tabir edilir.

Rüyada Tabirci Olmak

Rüyada tabirci olmak, rüya sahibinin ilim sahibi olacağı yönündedir, ya da kişinin eğitim anlamında kendini yükselteceği manasına gelir. Eğitim anlamında kendini yükseltirken mesleğinde başarılı olacağına ve gelir olarak çok yüksek gelirleri sahip olacağına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.