Rüyada “ Saat ” Görmek

Saat
Rüyada saat görmek her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyada saat takmak ya da almak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Saat Görmek 

Rüyada saat görmek; sadık bir dosta, kişinin sözüne bağlı olmasına, verdiği kararların her zaman arkasında olmasına, yaptıklarıyla her zaman insanların beğenisini toplamasına işaret ederken bu rüya bazen de can sıkıcı, moral bozucu ve kişiyi üzüntüye sürükleyecek sözler işitmek anlamına gelir. Rüyada çok güzel ve şık saat görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan sürpriz gelişmelere ve mal varlığına yorumlanır. Rüyada saat çalması görmek, kötü sözler duymaya, saat ayarladığını görmek kişinin üzerinde olan sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada duvardaki ya da bir yerde sabit duran bir saatin çalışması hane içindeki saadetin simgesidir.

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak; yapılması kararlaştırılmış kesin gözüyle bakılan işlere yorumlanır. Bu rüya genel olarak resmi işlerin simgesi olarak yorumlanır. Rüyada saat görmek aynı zaman da birden fazla şekilde de yorumlanır. Rüyada köstekli saat almak, manevi kuvveti yüksek  gönül kırmayan, eşe, dosta bağlı ve geçmişine sahip çıkan kimseye  Kol saati görmek, hazır olan mala emek harcamadan elde edilen kazanca rüyada gümüş saat görmek, kişinin hesaplı harcamaları sayesinde yaşadığı rahatlığa yorumlanır.

Rüyada Saat Kırmak

Rüyada saat kırmak; herhangi bir işten dolayı kişinin yaşadığı maddi manevi sıkıntılara yorumlanır. Rüyada bir başkasının saatini kırmak iş hayatında küçük sebeplerden dolayı ortaklarınızla aranızın açılıp ayrılıkların yaşanmasına işaret eder. Rüyada duvar saati kırmak, alışkanlıklarını yıkmaya, yeni uğraşlara, masa saati kırmak, iyi niyetli, iyi kalpli, samimi, el uzatıldığında değecek kadar yakın duran bir kimseyi üzmeye işaret eder. Rüyada kırık saat görmek, büyük emek ve çaba sarf ederek beklenti içerinde olduğunuz bir işten gerekli sonuçların alınamayacağına işaret eder.

Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat takmak; iş hayatında kariyer sahibi olmaya, mevki ve makam yönünden yükselmeye, hayatına renkli anılar katacağına, ailesiyle birlikte huzurlu eğlenceli tatile çıkacağına yorumlanır. Rüyasında saat taktığını görmek aynı zaman da maneviyata ermeye, Allah yolunda ilerlemeye, kendini ibadete adamaya işaret eder.

Rüyada Saat Çalmak

Rüyada saat çalmak; vakit kaybına neden olmaktan öteye gitmeyecek bir atılım yapmak fakat hiç bir kazanç elde edememek demektir. Rüyada altın saat çalmak, kişinin menfaatçilikle suçlanmasına sebep olacak bir olayın gerçekleşmesi anlamına gelir.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek; şahsi kişisel işlere yorumlanır. Rüyada kol saati taktığını görmek meşakkatle kazandığı müjdeye, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu galibiyete, zorlukla birlikte ulaştığı ganimete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı itibara, cefa ile birlikte ümit ettiği zafere işaret eder. Rüyada masa saati görmek ise, aile yaşantısında huzur içinde olmanıza, evli kişiler için eşi ile arasında ki muhabbete yorumlanır.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek; rüya sahibinin gerek iş hayatın da gerekse özel hayatın da mutluluk verici olaylar yaşamasına hayatının her daim yolunda gitmesine yaptığı işlerde her zaman başarı elde etmesine yorumlanır. Rüyada duvar saati görmek bazen de uğraşlarının sonunda kavuştuğu daha çok kazanca, zahmet çekerek ümit ettiği az olan kazancının artacağına, memuriyette mertebeye yükseleceğine, yardım alarak gözlediği ganimete, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu büyük güce yorumlanır.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyada büyük saat görmek; rüya sahibinin çok üzülüp yıkılacağı mutsuz bir haber alacağına, maddi ve manevi yönden dibe çökeceğine, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan dolayı ailesiyle de sorunlar yaşanacağına ve kısa süreli ayrılıkların yaşanmasına işaret eder.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk saat görmek; rüya sahibinin yakın zaman da yaşayacağın maddi ve manevi sıkıntılarına işaret eder. Rüyasında saatin bozuk olduğunu gören kişi bir takım problemler yaşayacak demektir. Rüyada antika duvar saati görmek, geçmişe değer veren biri olmaya, anılarınızın her daim gözünüzde canlandığına tabir edilir. Gören kişinin yaşadığı güzellikleri unutamadığını bildirir.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek;  itibar edinmek yani meslek, iş ve sosyal camiada saygıya layık görülen bir statü edinmek demektir. Rüyada altın saat görmek ya da almak, kısa süre içerisinde büyük, müjdeli ve çok sürpriz imkanlara sahip olmaya ve imkanlar doğrultusunda dilediğince yaşamaya başlamaya ve özellikle de maddi anlamdaki tüm eksiklerden ve memnuniyetsizlikler den kurtulmaya alamet eder. Rüyada büyük altın saat görmek, gelişmeye ve bu gelişmenin kendisine şöhret kazandırmasına, deyim yerindeyse namının yürümesine vesile olmasına işaret eder.

Rüyada Gümüş Saat Görmek

Rüyada gümüş saat görmek; zorluklara göğüs gererek hak ettiği temiz kazanca, yardım alarak hayalini kurduğu güce, zamanla kazandığı paraya, umudunu kestikten sonra istediği paraya, kaybettikten sonra özlediği toplu kazanca, meşakkatle birlikte elde ettiği zafere şeklinde tabir olunur.

Rüyada Saat Satmak

Rüyada saat satmak; yapılan işlerde kaliteyi esas almaya, yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermeye ve alım gücü yüksek kimselere hizmet veren bir sektörde çalışmaya delalet eder. Rüyada saat satmak ya da sattığını görmek aynı zaman da samimi davranma ya, kimseyi incitmemeye, insanlara yardım etmekten hoşnut duyulan bir insana Allah yolunda ilerlemeye yorumlanır.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüyada saat tamir etmek; rüyasında kolundaki, elindeki, duvardaki saatini tamir ettiğini görmek rüya sahibinin özel yaşamında ve meslek yaşamında yaptığı hatalardan uslanması bu sayede geçmişteki başarısızlıklarını telafi etmesi, kırdığı, üzdüğü ve haksızlık ettiği kimseleri geri kazanmaya çalışması ve yanlış iş ortaklıklarından ve özel ya da sosyal arkadaşlıklarından da uzaklaşmayı başarması anlamına gelir.

Rüyada Saat Durması Görmek

Rüyada saat durması görmek; sıkıntılı zor bir işe girmeye, yaptığı bu işin uzun süre sürüp sabrı gerektiren bir iş olduğuna bu işte maddi ve manevi anlamda çok sıkıntılar yaşanacağına huzursuz ve ruhsuz bir hal alacağınıza yorumlanır. Rüyada aldığınız yeni bir saatin durduğunu görmek yeni olması nedeniyle kullanılması zor bir eşya almaya ya da yönetiminde veya ilerletilmesinde acemilik çekilecek yeni bir işe yorulur. Rüyada cep saati görmek, her zaman disiplin ve dakik olduğunu gösterir. Bu sayede başarılar elde edeceğinize, kazancınızın yüzünüzü güldüreceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. eyüp dedi ki:

    rüyamda rahmetli babamın köstekli saatini çimenlik bir yerde başkasının bir şeyini ararken buluyorum ama saatin içi çalınmış çalan kişiyi buluyorum abilerimin önünde adamı yüksek sesle azarlayarak tokatlıyorum