Rüyada “ Saat Takmak ” Görmek

Saat Takmak
Rüyada saat takmak, kişinin itina ve özenli biri olmasına işaret eder. Görülen bu rüya iş ve sosyal yaşamdaki disiplinli bir yaşama sahip olmaya delalet eder.

Rüyada saat takmak, kişinin itina ve özenli biri olmasına işaret eder. Görülen bu rüya iş ve sosyal yaşamdaki disiplinli bir yaşama sahip olmaya delalet eder. Gören kişilerin yaşamlarını düzen üzerine kurduklarına, dakik ve düzenli olduklarını bildirir. Bu rüyayı görenlerin bir işe adım atacakları zaman ince eleyip sık dokuduklarına, en ufak ayrıntıları bile hesapladıklarına yorulur. Gördüğünüz bu rüya hayatınızda göstermiş olduğunuz özenin karşılığını başarılar ile alacağınıza yorumlanır. Rüyada saat taktığını görmek, hayatınızın iplerini elinize aldığınıza, gösterdiğiniz özveri ve itina sayesinde yaşanılan çevrede saygı duyulduğunu gösterir. Her anlamı ile, kişinin amaç ve hedeflerine adım adım ilerlediğine, yarınların aydınlık olacağı olarak da yorumlanmıştır. Konu ile alakalı farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca bu rüya ile alakalı görmüş olduğunuz rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Saat Takmak Ne Demek

Rüyada saat takmak, rüya sahibinin giyimine, kuşamına ve işine gösterdiği özen olarak tabir edilmiştir. Gören kişilerin miskinlikten, tembellik ve dağınıklıktan nefret ettiğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin yaptığı her şeyin bir plan ve düzen içinde olduğunu bildirir. Bazen de umulmayan bir yerden gelecek mal mülke ve konfora yorumlanmıştır.

Rüyada Altın Saat Taktığını Görmek

Rüyada altın saat taktığını görmek, her alanda başarıya, yüksek kazanca rivayet edilir. Gördüğünüz bu rüya yaptıklarınız ile takdir görmeye, itibar sahibi olmaya yorumlanır. Kişinin meslek yada iş yaşamında konumunu sağlamlaştırmasına, hedefinin her zaman yükselmek olduğunu bildirir.

Rüyada Kola Saat Takmak

Rüyada kola saat takmak, atılan bir adımda yada girişilen bir işte güzel sonuçlar elde edileceğini bildirir. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında çok çalışıp, özveride bulunduğuna yorulur.Gören kişilerin hem kendisi hemde ailesi için en güzel olana sahip olma isteğine tabir edilir.

Rüyada Beyaz Saat Takmak

Rüyada beyaz saat takmak, bir olumsuzluk karşısında gösterilen sabrın karşılığını almaya işaret eder. Zor günlerin biteceğini, hayırlı olan gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Bazen de üzüntü duyulan, kişinin içinde uhde olan bir zorluğun acısını zamanla atılacağına, gönül ferahlığı içinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Gümüş Saat Takmak 

Rüyada gümüş saat takmak, kişinin alın teri ve adaletli duruşu ile hela yoldan edineceği servete işaret eder. Gören kişilerin emek ve çabalarının karşılığını fazlası ile alacağına, bu süreçte kimseyi kırmadan, hak yemeden başarı sahibi olacağını bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.