Rüyada “ Sabun ” Görmek

Sabun
Rüyada sabun gören kimseler için; hasta ise iyileşir, günahkar ise tövbe eder, üzüntüden ve günahtan kurtulur; borçlu ise, borcunu öder.

Rüyada sabun görmek; elde edilecek mal veya kederlerin gitmesidir. Sabun parçası görmek; kederli bir kimseyi teselli eden bir kimseyi ifade eder.Rüyada sabunla bir elbise yıkadığını ve kirlerini temizlediğini gören kimse; hasta ise iyileşir, günahkar ise tövbe eder, üzüntüden ve günahtan kurtulur; borçlu ise, borcunu öder. Rüyada görülen sabun parçası, rüyayı görenin devlete veya hakime arz edeceği bir olayı da ifade eder.Rüyada sabun görmek, sabunla yıkanmak ve sabunu köpürtmek, çoğunlukla temizlenme ve arınma isteğimize işaret eder. Bu fiziksel değil, ruhsal ve duygusal bir temizlenmedir ve son dönemde yaptığınız bazı şeylerin yanlış olduğunu düşündüğünüzü ya da başkalarının sizi yanlışlıklara sürüklediğine inandığınızı gösterir. Sabun temizliği ifade ettiği gibi kişinin ruhunda sıkılmalar yaptığı yanlışların hataların sıkıntılarını üzerinden def ettiğine işarettir

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. hülya dedi ki:

  Rüyamda kurankursunda sohbet dınlıyodum sohbettensonra sohbetın etkısnde kalarak 3tane yeşil sabun aldım 4,50tl para verdim

  1. admin dedi ki:

   Rüyada kuranı kerim dinlemek ve yeşil sabun almak günahlarınızdan temizleneceğinize bu sabun ile abdest almak temizlendiğinize yorumlanır.

 2. mert dedi ki:

  rüyamda 4 tane yeşil sabun buldum.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba mert bey rüyanız hayırlı olsun rüyanız şöyle tabir olunur:Rüyada sabun görmek, sabunla yıkanmak ve sabunu köpürtmek, çoğunlukla temizlenme ve arınma isteğimize işaret eder. Bu fiziksel değil, ruhsal ve duygusal bir temizlenmedir ve son dönemde yaptığınız bazı şeylerin yanlış olduğunu düşündüğünüzü ya da başkalarının sizi yanlışlıklara sürüklediğine inandığınızı gösterir. Rüyada yeşil sabun bulmak ise; epeyidir devam eden maddi ve manevi sıkıntılarınızın son bulup feraha ermeye delalet eder. Aynı zamanda bulunan sabunun 4 adet olması beklenen bir haberin yakın olduğuna ve güzel bir havadis alınacağına yorumlanır.