Rüyada “ Saç Dökülmesi ” Görmek

Saç Dökülmesi
Rüyada saç dökülmesi, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin üst üste yaşayacağı sorun ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada saç dökülmesi, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin üst üste yaşayacağı sorun ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin güzel mevki ve makamdayken gözden düşmesine, hatalı davranışlar içersinde olmaya ve statüsünü kaybetmeye delalet eder. Rüyada saç dökülmesi, kişinin yaşadığı çevre ve topluluk önünde küçük düşmesine, insanlar gözünde saygınlığını yitirmeye tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş ve sosyal yaşamındaki yaşadığı maddi kayıplara rivayet edilmiştir. Rüyada saç dökülmesi görmek, ticari yaşamdaki konumunu kaybetmeye, her şey güzelken bir anda alt üst olmaya, borçlanmaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin uygun olmayan davranışları nedeniyle arkadaşları tarafından dışlanmaya yorumlanmıştır. Rüyada saç dökülmesi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek Nedir

Rüyada saç dökülmesi görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin zor zamanlar geçirmesine işaret eder. Bu rüyayı gören bekar kişilerin sevdiği kişiden ayrılmaya, gönül kırgınlığa yorulur. Evli kimseler için ise bu rüya kişinin geçim derdi yaşamasına, hane içersinde kırgınlıklar yaşamaya delalet eder. Görülen bu rüya kişi için uyarıcı niteliğinde olup gelişen olaylara karşı elinden geldiğince önlem alması gerektiğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek, rüya sahibinin günlük yaşam içersinde bazı olumsuz durumlardan endişe içersinde olmasına, korkularından emin olamamasına ve kararsız kalmasına yorulur.

Rüyada Saç Dökülmesi Kel Kalmak

Rüyada saç dökülmesi kel kalmak, kişinin iş yaşamında ki yaptıklarıının göze gelmemesine, uğraş ve emeklerinin heba olmasına delalet eder.

Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Rüyada yıkanırken saç dökülmesi, rüya sahibinin bütün umutlarını bağlayıp her şeyini tamamladığı bir işin son anda çıkan engellemeler yüzünden gerçekleşmemesine yorulur.

Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Rüyada hastalıktan saç dökülmesi, görülenin aksine bu rüyayı görenlerin yaşadıkları sağlık sorunlarından Allah’ın izni ile şifa bulmalarına işaret eder.

Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Rüyada tutam tutam saç dökülmesi, rüya sahibinin yaşadığı kararsızlığa, güven eksikliği yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendilerine olan öz güven eksikliği yüzünden hayallerini hep öteleştirmesine yorulur.

Rüyada Saç Dökülmesi Ve Ağlamak

Rüyada saç dökülmesi ve ağlamak, rüya sahibinin yaşadığı şansızlık ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında neye adım atsalar hüsran yaşadıklarına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Hafize Sevim dedi ki:

    rüyamda,saçlarımda bazı bölgelerin döküldüğünü ve dökülen bölgelerin de kırmızı renkte egzama gibi olduğunu gördüm 🙁 yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim….saygılarımla…

    1. Yorumcu dedi ki:

      Merhaba Hafize hanım rüyanız hayır olsun. Bu rüyayı görenlerin güzel mevki ve makamdayken gözden düşmesine, hatalı davranışlar içersinde olmaya ve statüsünü kaybetmeye delalet eder. Rüyada saç dökülmesi, kişinin yaşadığı çevre ve topluluk önünde küçük düşmesine, insanlar gözünde saygınlığını yitirmeye tabir edilmiştir. Ki için uyarı anlamı da taşıyan bu rüya, gelişebilecek sıkıntılara karşı önlem içinde olunması gerektiğine yorumlanır.