Rüyada “ Saç Ektirmek ” Görmek

Saç Ektirmek
Rüyada saç ektirmek, hayatınız ile ilgili yeni kararlar almaya, yeni insanlar ile tanışmaya işaret eder.
Etiketler:

Rüyada saç ektirmek, hayatınız ile ilgili yeni kararlar almaya, yeni insanlar ile tanışmaya işaret eder. Gören kişinin farklı bir çevre edineceğine, iş ve sosyal çevre değişikliğine tabir edilir. Yaşamınız da bir boşluğu doldurmak ve eksikliği gidermek olarak da yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamlarında sürdürdükleri yolun doğruluğuna, girdikleri işten kazançlı olacaklarına delalet eder. Rüyada saç ektirdiğini görmek, aynı zamanda tanışılan yeni kişiler ile hemen samimi olunmaması gerektiğini bildirir. Bu kişiler ile çıkılacak yolda iyi düşünülmesi gerektiğini gösterir. Farklı anlamlar barındırmak ile beraber, rüyasında saç ektirip çabucak uzadığını görmek, sabırsız davranışlara yorulur. Atılan bir adım yada alınacak bir kararda aceleci davranıldığını belirtir.  Aynı şekilde rüyada ektirilen saç, düş sahibinin borçlarını kısa zaman içerisinde ödeyeceğine yorumlanmıştır. Rüyada saç ektirmek ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Ektirmek Ne Demek

Rüyada saç ektirmek, maddiyatın giderek düzeleceğine, biriken borçların kapatılacağına işaret eder. Rahat bir nefes almaya, maddi ve manevi olarak huzurlu günlere yorulur. Rüyada saç görmek, kaliteli bir yaşam ve rahatlığa tabir edilir. Kötü ve bakımsız saç görmek, zorluk ve maddi olanaksızlıklara, güzel ve temiz saçlar uzun ve bereketli bir ömre yorumlanmıştır.

Rüyada Saç Ekildiğini Görmek

Rüyada saç ekildiğini görmek, hayırlı bir çevre edinmeye, tanışılan güzel insanlara işaret eder. Gördüğünüz bu rüya, huzurlu bir yaşam sürmeye, iş ve aile yaşamınızda bolluk içerisinde olmaya delalet eder. Rüyada sarı saç ektirmek, aile düzeninizi bozacak birine yorumlanır. Dedikodu ve yalanları ile aile fertlerinin arasının açılmasını sağlayacak art niyetli biri olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Başkasının Saçını Görmek

Rüyada başkasının saçını görmek, gördüğünüz saçlar görünüş itibari ile iyi ise, bu kişi ile olan dostluğunuza işaret eder. Karşılıklı olarak iyi davranış ve yardımlaşma yaşanacağına delalet eder. Rüyada saç taramak, hoşgörülü olmaya, anlayışlı ve sakin bir kişiliğiniz olduğunu bildirir. Rüyada saç taradığını görmek, rahatlık, keyif ve dış görünüşe önem verdiğinizi gösterir.

Rüyada Dökülen Saçın Çıkması

Rüyada dökülen saçın çıkması, uzun süredir gerçekleşmesini beklediğiniz bir olayın gerçekleşeceğine işaret eder. Görülen bu rüya, istek ve hayallerinizin beklentileriniz doğrultusunda olacağının müjdecisidir. Rüyada saçının çekilmesi, uyarı almaya, eleştirilmeye tabir edilir. Aynı zamanda hatalı bir iş yapmak üzere iken sevilen biri tarafından ikaz edilmeye rivayet edilir.

Rüyada Siyah Saç Görmek

Rüyada siyah saç görmek, değer verilen ve sayılan biri olduğunuzu bildirir. Çevrenizde ki kişilerin sorun ve mutluluğuna ortak olduğunuza delalet eder. Rüyada kendi saçını siyah görmek, yaşanılan kayıpların telafi edileceğine, umutların tekrar yeşermesine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.