Rüyada “ Saç ” Görmek

Saç
Rüyada görülen saç, güzel ise; hayırlı haber beklemeyi, çirkin ise, hayırsız haber istemeyi ve titreme hastalığına yakalanmayı ifade eder.

Rüyada Saç Görmek; Rüyada saç görmek  bir malı yada  hayatının huzurlu ve ömrünün uzun olmasını ifade eder.Rüyada saç görmek genellikle bayanların gördüğü rüyalar arasına girer ve bu rüyada görülen saç rüya sahibin iş hayatında başarılı olup rakiplerine karşı üstün yani galip geleceğine işaret eder.Rüyada görülen saç, güzel ise; hayırlı haber beklemeyi, çirkin ise, hayırsız haber istemeyi ve titreme hastalığına  yakalanmayı ifade eder.

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek; Rüyada saç kestirmek rüya sahibini iş hayatında zorluklar beklediğine işaret eder.Rüyayı gören kişinin işlerinde zorluk çekeceği ve işinde bulunduğu mevkiden ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada Saç Dökülmesi; Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek  yada Rüyada saçlarının dökülmüş olduğunu gören kimsenin, serveti gider, halkın gözünden düşer. Rüyada, kel olan bir kadın görmek, fesatlıkla beraber baş gösterecek karışıklığı ifade eder.

Rüyada Uzun Saç Görmek; Rüyada saçlarını uzun görmek ve rüya sahibinin saçının uzun olduğunu ve kendisinin de bundan çok memnun kaldığını görmesi bayanlar için, iyi ve hayırlı bir haberdir.Bir kimse saçı uzun olduğu halde, rüyasında kısa olarak görürse; gam ve kederi gider. Rüyada saçını yolan kimsenin malına bir bela ve uğursuzluk gelir.

Rüyada Kısa Saç Görmek; Rüyada kısa saç görmek rüya sahibine hayırlı bir haber olarak yorumlanır.Rüyada saçlarını kısa görmek rüya sahibinin şansının bahtının ve kısmetinin açılacağına bütün dert ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Saç Görmek; Rüyada sarı saçlı olduğunu görmek rüya sahibinin hayatında sıkıntı ve üzüntü olmayacağına yorumlanır ve rüyayı gören kişinin maddi ve manevi rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Saç Görmek; Rüyada saçlarının beyazladığını görmek veya Rüyada saçlarının ağardığını görmek gençler için vakarı, ömrün uzun olmasını, bazen zayıflığı ifade eder. Rüyada görülen ağarma, sakal ve başın tamamında olursa, fakirliği ifade eder.Bir kimse rüyasında; saçının bir kısmının ağardığını görürse, ağırbaşlılığın çok iyi olduğunu; saçı ağaran’ın eşi hamile ise, bir erkek çocuğunun olacağım ifade eder.Bir kadın rüyasında; başının ağardığını görürse; kaybolmuş bir kimse çıkagelir.Rüyasında; vücut kıllarının ağardığını gören kimse; zengin ise, malı gider, fakir ise, borcunun ödenmesi güçleşir.Bir kimse, rüyasında; sakalının beyaz ve berrak olduğunu görürse; kudret, şöhret ve rütbe sahibi olur.Rüyada kadının saçının ağarmadığını görmek; kocası veya kocasının akrabaları tarafından çirkin bir söz işitmek, boşanmayı ifade eder.

Rüyada Sakalların Ağardığını Görmek; Rüyada sakallarının beyazladığını görmek ok ve kılıç gibi bedene acı veren şeylerin bedene dokunmasını, eza ve cezayı ifade eder.

Rüyada Kıl Görmek; Rüyada kıl görmek vücut kıllarının beyaz olduğunu gören kimse, zenginse malına zarar gelir, fakirse, ödemesi mümkün olmayan borcun zamanı geçer.Rüyada göğüste görülen kılların çokluğu, rüyayı görenin borcunu ifade eder.

Rüyada Saçlarını Ördüğünü Görmek; Rüyada saç örmek, işleri pürüzsüz yapmak; kadınların rüyada saçlarını örmesi, hayır; saç örmeyi kendisine adet edinen bir erkeğin rüyada saçını örmesi ise mal biriktirme ve onu korumaya işaret eder. Fakir ama bir kimsenin rüya ­da saç örmesi, işlerin tükenmemesini ifade eder.

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek; Rüyada kıvırcık saç görmek ve  düz, uzun ve dağınık gören kimsenin ise, liderinin veya amirinin malı artar.Rüyada saçını gür görmek; kederli kimseler için kederinin artması; sevinçliler için de sevinçlerinin artmasıdır.

Rüyada Saçının Bitlendiğini Görmek; Rüyada başının bitlendiğini görmek gören kimse, kusurlarından bir kısmını öğrenir.Kadının, rüyasında kendi saçını görmesi, onu koruyacak kimseyi ifade eder.

Rüyada Saçlarını Taradığını Görmek; Rüyada saç tarayan birisini görmek üzüntü ve kederleri gideren bir kimseyi ifade eder. Rüyada; kadınların saçlarım tarayan ve gelini süsleyen kadını görmek, kapalı bir kadını ifade eder.Rüyada görülen, saç, tarayan kadın; anne, zengin bir kadın, tarak, hamam veya ıtriyatçıdır.Rüyasında, saç tarayan kadını kaybettiğini gören kimse, ıtriyatçıyı, tarağı yahut hamamı kaybeder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.