escort alanya

Rüyada “ Saç Kestirmek ” Görmek

Saç Kestirmek
Rüyada saç kestirmek, kişinin uzun ve sağlıklı bir ömre nail olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatın tüm zorluklarını yaşamış, olgun bir kişiliğe sahip olmasına delalet eder.

Rüyada saç kestirmek, kişinin uzun ve sağlıklı bir ömre nail olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatın tüm zorluklarını yaşamış, olgun bir kişiliğe sahip olmasına delalet eder. Görülen bu rüya iş ve sosyal yaşamda ki sıkıntılara karşı tedbirli ve hazırlık içinde olmasına tabir edilmiştir. Farklı anlamlar içeren bu rüya, erkek için yaşanılan bir takım sıkıntılardan arınmaya rivayet edilmiştir. Gören kişi kadın ise, eşine yada ailesine olan düşkünlüğüne, temiz ahlak sahibi olmasını bildirir. Aynı zamanda hanesindeki bolluk ve bereketin daim olmasına, eşi ile sevgisinin daim olmasına yorulur. Rüyada kadının saçını kısacık kestirmesi, evli ise eşi ile söylentiler yüzünden arasının açılmasına yorumlanmıştır. Rüyasında saç kestirmek, kişi rüyasında uzun olan saçını kestirir ise, yaşadığı olumsuzlukların günden güne sona ereceğine yorumlanır. Konu ile alakalı farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Kestirmek Diyanet

Rüyada saç kestirmek diyanet yorumuna göre, dert ve tasadan uzaklaşıp, rahat ve bolluğa tabir edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya üzüntü ve elem duyduğunuz sorunlardan kurtulmaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bilmeleri gereken, olumsuzluklar karşısında umudunuzu yitirmemeniz gerektiğine işaret eder. Yaşanan sıkıntıların giderileceğine, yarınlara umutla bakmaya delalet eder. Bazen de bu rüyayı görenlerin uzun süreli sağlık sorunlarından kurtulacağını müjdecisidir.

Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek

Rüyada saç kestirdiğini görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber, kişinin yaşamında önemli gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yada sosyal yaşamı ile ilgili değişikliklere gitmesine delalet eder. Rüyada saçını dağınık görmek, kişinin gereksiz harcamalar ile, müsrif davranışlar içinde olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek, yaşanan problemlerin kişiyi derinden üzmesine, dert ve tasa dolu günler yaşamasına yorulur. Rüyada saçının seyrekleştiğini görmek, geçim derdi yaşanmasına, işlerin bozulup borçlanmaların yaşanmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Kısa Saç Kestirmek

Rüyada kısa saç kestirmek, hayra yorulur. Gören kişilerin uzun süredir boğuştuğu sıkıntılardan Allah’ın izni ile kurtulmasına yorulur. Gördüğünüz bu rüya beklentilerini bir bir gerçekleşmesine, gönlünüzdeki olana ulaşmaya işaret eder. Uzun bir ömre nail olmaya, sevdikleriniz ile beraber geçireceğiniz güzel günlere delalet eder. İslami yorumuna göre, rüya sahibinin güzel ameller içinde olmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda kadere sonsuz inancı olan kişinin yaşadığı kederlerden de emin olmasına yorumlanır.

Rüyada Uzun Olan Saçı Kestirmek

Rüyada uzun olan saçı kestirmek, rüyada görülen uzun saç kişinin çekeceği dert ve tasaya yorumlanır. Bu yüzden kişinin uzun olan saçlarını kestirmesi, üzüntü ve elemden kurtulmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin karşılarına hayırlı bir nasip veya kısmet çıkacağını bildirir.

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını kesmek, kişinin yaşadığı sorunlara karşı yanında kimseyi bulamamasına işaret eder. Görülen bu rüya zor zamanlarda kişinin yılmayıp, mücadele içersinde olacağına tabir edilmiştir. Deyim yerinde ise kişinin ‘tırnağın varsa başını kaşı’ misali uğraşa ve emek vererek zor günleri atlatacağına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.