escort alanya

Rüyada “ Saç Teli ” Görmek

Saç Teli
Rüyada saç teli görmek, rüya sahibinin kafasını kurcalayan soru işaretlerine, en yakınlarına karşı duyduğu şüphe ve kuşkulara işaret eder.

Rüyada saç teli görmek, rüya sahibinin kafasını kurcalayan soru işaretlerine, en yakınlarına karşı duyduğu şüphe ve kuşkulara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin özel yaşamı başta olmak ile baraber kişinin iş yaşamında da en yakınlarına karşı uyduğu paranoyakça şüphelere delalet eder. Rüyada saç teli görmek, kişinin kendisini hep altatıldığı yönünde düşünceler içersinde görmesine, evli ise eşine karşı, bekar ise sevdiğine karşı duyduğu asılsız kuşkulara tabir edilmiştir. Rüyada saç teli görmek, kişinin uzun bir müddet bu düşünceleri üzerinden atamayacağına fakat olayların böyle olmadığı farkedip yaptığı yanlışları düzeltme yoluna gitmesine rivayet edlmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin karşısına çıkacak düzenbaz ve yalancı biri tarafından kandırabileceği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada saç tel görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Teli Görmek Nedir

Rüyada saç teli görmek, rüya sahibinin yalan ve iftiraya maruz kalmasınakandırılmasına işaret eder. Kişinin uzun bir süre bu yaşananları üzerinden atamamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi olarak yıkım yaşamaşına delalet eder. Kişinin bu dönemde sabır ve sebat içersinde olmasına Allah’ın izniyle temize çıkacağına, işlerini toparlayıp durumunu düzelteceğine huzura tekrar kavuşmaya yorulur.

Rüyada Saç Teli Yemek

Rüyada saç teli yemek, rüya sahibinin bela ve sıkıntıları göre göre üstüne gitmesine, bu olayların kişinin iş ve hane yaşamını olumsuz etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Saç Teli Bulmak

Rüyada saç teli bulmak, geçim derdi yaşamaya, sorunların üst üste gelmesine, yaşanacak huzursuzluklara yorulur. Bu rüyayı görenlerin sıkılıp bunalmasına çözüm arayışında olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Saç Teli Toplamak

Rüyada saç teli toplamak, rüya sahibinin içine kapanık yaşamasına bunun psikolojisini giderek bozmasına işaret eder. Bu durumundan kişinin çıkması gerektiğine sosyal hayata adepte olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Saç Teli Yutmak

Rüyada saç teli yutmak, rüya sahibine dost görünüp düşmanlık besleyen insanlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kötü sözler işitmesine, üzülüp dertlenmesine delalet eder.

Rüyada Saç Teli Süpürmek

Rüyada saç teli süpürmek, kişinin yaşamına etki eden sorunlara çözüm bulmasına, hayatını daha güzel geçirmesine ve mutluluğun yakın olduğuna yorulur.

Rüyada Saç Teli Koparmak

Rüyada saç teli koparmak, kişinin iş ve özel yaşamında fikir ayrılıklarına düşmesine, kavga ve kırgınlıkların yaşanması olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.