escort alanya

Rüyada “ Saç Tokası ” Görmek

Saç Tokası
Rüyada saç tokası görmek, rüya sahibi için özellikle bu rüyayı gören bayanlar için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber hayra rivayet edilmiştir.

Rüyada saç tokası görmek, rüya sahibi için özellikle bu rüyayı gören bayanlar için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber hayra rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin kısmet açıklığı yaşamasına, aşk yaşamına dair isteklerinin gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada saç tokası takmak, kişinin özel yaşamında güzel gelişmelerin olmasına, uzun süredir boş olan gönlünün huzur bulacağı biri ile doldurmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin aşayacağı güzel günlerin yakın olmasına, neşe ve sevinç yaşayacağı güzelliklere tabir edilmiştir. Rüyada saç tokası görmek, bekar kimseler için hayırlı bir murada ermeye, evli kimseler için eşler arasında ki sevgi ve muhabbetin artmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadığı sevinç ile geleceğe olumlu bakmasına ve uğraş vermesine yorumlanmıştır. Rüyada saç tokası görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Tokası Görmek Nedir

Rüyada saç tokası görmek, hayra ve mutluluğa kavuşmaya, kişinin iyi kalpli, ahlaklı içinde Allah korkusu taşıyan biri ile tanışmaya vesiledir. Bu rüyayı görenlerin dış görünüşe önem veren biri olmasına, giyimine kuşamına özen göstermesine delalet eder. Görülen bu rüya kişi için berekete yorumlanmış olup, girdiği işlerde yüzünün güleceğine yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş yaşamında rakiplerinin her daim ilerisinde olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Mavi Saç Tokası Görmek

Rüyada mavi saç tokası görmek, kişinin ailesine olan düşkünlüğüne, eşi ve çokuklarına karşı her zaman en iyisini istemeye işaret eder. Aynı zamanda hane içersindeki huzur ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Saç Tokası Takmak

Rüyada saç tokası takmak, genç ve bekar kimseler için kısmet açıklığına ve iş yaşamında mevki makam sahibi olmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Siyah Saç Tokası Görmek

Rüyada siyah saç tokası görmek, kişinin soylu ve asil birisi olmasına işaret edern bu rüya bazen de hoş olmayan sözler işitmeye, kırgınlıklar yaşamaya yorulur.

Rüyada Saç Tokası Almak

Rüyada saç tokası almak, kişinin tanıdığı birinden toka aldığını görmesi bu kişiden göreceği hayır ve ihsana yorulur. Tanımadığınız bir kişiden toka aldığınızı görmeniz ise işlerde canlanma ve bolluk yaşamaya yorumlanmıştır.

Rüyada Renkli Saç Tokası Görmek

Rüyada renkli saç tokası görmek, yeşil toka, huzur ve mutluluğa, kırmızı toka görmek, aşk yaşamında gelişen olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyada görülen beyaz toka, gönül ferahlamasına ve saflığa, kişinin karışık renkli toka görmesi ise, eğlenceli, gezmeyi, tozmayı seven biri olmasına rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.