Rüyada “ Saçların Kesilmesi ” Görmek

Saçların Kesilmesi
Rüyada saçların kesilmesi, rüya sahibinin bazı kötü durumlarla karşı karşıya geleceğine ve bundan dolayı canının sıkılacağı yönündedir
Etiketler:

Rüyada saçların kesilmesi, rüya sahibinin bazı kötü durumlarla karşı karşıya geleceğine ve bundan dolayı canının sıkılacağı yönündedir. Ağız kavgalarına hanede huzurunun bozulmasına yorumlanır. Haklıyken haksız duruma düşmeye ifade edilir. Mutsuz olacağı şeyler yaşamasına ve hiç haketmediği şeylerin başına geleceğine işarettir. Rüyada saç kesip boyattığını görmek, uzun süre sıkıntı çeken birinin artık rahat etmek istemesidir. Kendisini ifade etmekte zorlanacağı aslında haklı olup karşısındakinin kişinin sizi bastırdığı anlamına gelir. Karamsar bir ruh haline yorumlanır ve kişinin bu dönemde çok kararsız olduğu manasına gelir. Aslında çaresiz bir durumdadır ve nereye baksa kendi aynı yönde bulur. Bundan dolayı kendine çıkış arayan birinin rüyasıdır. Rüyada saçların kesildiğini görmek, bir başkasını saçınızı kesiyorsa sıkıntılı bir dönemin haberini verir. Kuaförde saç kestiriyorsanız, gören kişinin değişiklik istediği hayatında iyi bir yer aradığı manasına gelir.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, bir sebepten dolayı basiretinin bağlanması ve kısmetinin kapanması olarak ifade edilir. Hayra alamet eden bir rüya değildir genelde saç kahırdır. Aynı zamanda da uzun süre çile çeken birisi için saç kesmek kendi saçını kesiyorsa herşeyden kurtulmak ferahlamaktır. Bazı yorumculara bu rüya güncel hayat içinden yaşadıklarınıza yorumlanır. Örneğin iş hayatında başarısız olmak olumsuzluk yaşamak gibi. Yada hayatınızda iç dünyanızda sıkıntıların çoğalması demektir. Rüyada kendi saçını makasla kesmek, bazı aksilikler olmadık şeylerin başından geçmesi manasındadır. Arzuladığı istediği ilgiliyi çevresinden yada hanesinden alamadığına delalettir.

Rüyada Saçların Kesilmesini Görmek

Rüyada saçların kesilmesini görmek, bela ve zorluk yaşamak bu durumdan çok zor bir şekilde kurtulmak demektir. Her yorumcuya göre farklı yorumlanır ve nasıl saç kesildiği iyi ve kötü yorumu verir.

Rüyada Saçlarını Kestirmek

Rüyada saçlarını kestirmek, gören kişinin çok fazla bunaldığı ve değişiklik bakım istediği yönünde yorumlanır. Çok uzun süren sıkıntılardan geçtiğine ve üstünde ağır yükler olduğunu gösterir.

Rüyada Saçını Kesmek

Rüyada saçını kesmek, rüya sahibinin üstünden atamadığı canın sıkıldığı ve bunalımdan çıkamadığını gösterir. Bundan dolayı sorunlarının rüyasına yansıma olarak tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.