Rüyada “ Saçların Yanması ” Görmek

Saçların Yanması
Rüyada saçların yanması, gören kişinin bir sağlık sorunu olacağını gösterir ve uzun meşakkatli bir yoldan geçeceğine delalet eder.
Etiketler:

Rüyada saçların yanması, gören kişinin bir sağlık sorunu olacağını gösterir ve uzun meşakkatli bir yoldan geçeceğine delalet eder. Saç görmek genel anlamı çok iyi sayılmaz, sıkıntı ve sorunları işaret eder. Ev içinde olacak olan bazı tatsız olayları ifade eder. Aslında size göz eden kişilerin olduğuna ve bundan dolayı hane içinde yaşanacak olan sıkıntıları delalet eder. Bazı yorumculara göre de rüyada saçın yandığını görmek, vicdan azabı çeken birine yorumlanır. Sürekli bu sıkıntısı yaşamasından dolayı rüyasına yansımasıdır. Bazı rüyalarda genelde haberci rüyalardır. Aslında saç görmek, saçın yanması, saçın kesilmesi de haberci rüyalardan biridir. Yaşadığınız duruma göre sizin hayatınızda gördüğünüz şekiller yol gösterici olabilir. Saç yanması genelde kötü haber manasına gelir. Rüyada saçın yanması bazı yorumculara boşanma olarak da görülür. Bazı yorumculara göre ise, eşler arasının soğumasıdır. Geç kalınmış herşeye ve tamir olmayan durumlara delalettir. Aynı zamanda uğursuzluk demektir.

Rüyada Saçların Yanmasını Söndürmek

Rüyada saçların yanmasını söndürmek, gören kişinin çok yakın zamanda bir hastalığa tutulması ve bunun çok uzun zaman uğraşmasıdır. Sıkıntıların büyük olacağını gösterir. Kalp kırıklıkları yaşamak ve sorunların büyümesidir. Yanan saçı söndürmek, yapılan hataları sonlandırmaktır. Bunların tam tersi tüm aksiliklere ve olumsuzluklara yakın zamanda bir çözüm bulunmasıdır. Uzun süreli geçen hastalıklara şifa bulunması iyileşmek demektir. Aynı zamanda hane içine nifak sokanı çıkarmak olarak yorumlanır. Bazende kişinin özellikle evli eşlerin cinsel açıdan isteksiz olduğunu gösterir. Rüya sahibinin yalnızlık duygusu içinde olduğuna ve bu duyguyu tam tersine çevireceğine yorumlanır.

Rüyada Saçın Yandığını Görmek

Rüyada saçın yandığını görmek, başkasının saçının yanması gördüğünüz kişinin yakın zamanda göreceği hastalıklı durumlar olduğuna yorumlanır. Kendi saçın yanması da sorunlarla boğuşmak olarak tabir edilir.

Rüyada Yanmış Saç Görmek

Rüyada yanmış saç görmek, rüyada yanmış saçı elinizde tutuyorsanız sizi yapılan kötülüklerden haberdar olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda bu düşmandan korkmamak üstüne gitmek anlamındadır.

Rüyada Saç Kopması

Rüyada saç kopması, umutsuz ve aynı zamanda hayal kırıklığıdır. Bazı yorumculara göre, malının eksilmesi iş hayatında çöküş yaşaması, sıkıntı, keder ve dinde eksiklik manasında delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.