escort alanya

Rüyada “ Şadırvan ” Görmek

Şadırvan
Rüyada şadırvan görmek, yaşanacak bolluğa, eve gelecek misafire, rahat bir geçim sürdürmeye, kişinin huzurlu ve sağlıklı bir yaşama kavuşmasına işaret eder.

Rüyada şadırvan görmek, yaşanacak bolluğa, eve gelecek misafire, rahat bir geçim sürdürmeye, kişinin huzurlu ve sağlıklı bir yaşama kavuşmasına işaret eder. Görülen bu rüya helal yollardan mal edinmeye, kişinin kazancından sadaka ve zekatını vermesine delalet eder. Rüyada şadırvan görmek, genç kızlar için hayırlı kısmetlere nail olmaya, yetişkin kızı olan birinin bu rüyayı görmesi, kızının talibi olacağına, hayırlı bir iş için eve gelecek misafire rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin elindeki maddi gücü yerinde kullanmasına, düzenli olarak zekatını ve sadakasını vermesine, hayırlı ameller içersinde olup, düşkünlere yardım içersinde olmasına tabir olunur. Rüyada şadırvan görmek, iş ve hane içersindeki bereketli günlerin varlığına, geniş rızıklara sahip olmaya, maddi ve manevi olarak rahat bir geleceğe yorulur. Rüyada şadırvan görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Şadırvan Görmek Diyanet

Rüyada şadırvan görmek diyanet yorumuna göre, güzel bir rüya olmak ile beraber, dinde tava sahibi olmaya, geniş rızık sahibi olmaya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin aile yaşantısınta güzel ve hoş bir geçimi olmasına, gönlünden geçenlere ulaşmasına rivayet edilmiştir. Rüyada şadırvan gören kişi üzüntü ve sıkıntılarından arınarak huzur ve sukünet içersinde bir ömra sahip olur.

Rüyada Şadırvan Yaptırmak

Rüyada şadırvan yaptırmak, hayır ve ecirde önde olmaya, dine olan bağlılığa yetme düşküne ihsan ve yardımda bulunmaya rivaye edilmiştir. Rüyada şadırvan yaptırdığını gören, güzel ameller içersinde olup, iki cihanda da makbul olur.

Rüyada Şadırvandan Su İçmek

Rüyada şadırvandan su içmek, yaşanan sağlık sorunlarından Allah’ın izni ile şifa bulmaya, dermansız görülen dertlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada şadırvandan su içtiğini görmek, iş ve özel yaşamda esenlik içinde olmaya, bolluğa ve bereketli bir yaşama sahip olmaya yorumlanır. Endişelerden arınmaya, korkulardan emin olmaya rivaet edilir.

Rüyada Cami Şadırvanında Abdest Almak

Rüyada cami şadırvanında abdest almak, günahlardan pişmanlık içersinde olup, tövbe etmeye yorumlanır. Görülen bu rüya gönül hoşluğuna, afiyette olmaya, kişinin hatalarından ders alıp iyi ve güzel olana yönelmesi olarak da rivayet edilir.

Rüyada Şadırvanda Oturmak

Rüyada şadırvanda oturmak, kişinin helal kazançlar içersinde olmasına, hak yolunda uğraş vermeye yorumlanır. Görülen bu rüya dinde alim kişilerden feyiz alıp, maneviyata yönelmeye işaret eder. Rüyada şadırvanda oturduğunu görmek, iş hayaında fayda sağlamaya, bereketli bir yaşam sahibi olmaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.