Rüyada “ Sağanak Yağmur ” Görmek

Sağanak Yağmur
Rüyada sağanak yağmur görmek neye delalet eder. Rüyada sağanak yağmur görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada sağanak yağmur görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Rüyada sağanak yağmur görmek; rüyada sağanak yağmur altında kalmak berekete ve bolluğa aynı zamanda bencil zevkleriniz olacağına yorumlanır. Rüyada görülen sağanak yağmur aynı zaman da  rüyayı gören kimsenin bolluk bereket içinde hayatını yaşayıp maddi anlamda hiç sıkıntı çekmeyeceğine kişinin  her çalışmasında başarılı olmasına ve o yıl için her girişiminde kar elde etmesine yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimselerin genel anlamda hayatının ve talihinin hep açık olup gerek evlilik anlamında gerek ise iş anlamında şansının her zaman döneceğine, güzel olan her şeyi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Sağanak Yağmur Altında Kalmak

Rüyada sağanak yağmur altında kaldığını görmek; görülebilecek en anlamlı rüyalardan olup kişinin başına gelecek şansa kısmete ve güzel olayların yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler tüm dert ve sıkıntılarını geride bırakır hayatını anlamlı güzel hale getirecek bir çok aktivitelere katılır, talihi ve şansı her zaman açık olur.

Rüyada Sağanak Yağmurda Islanmak

Rüyada sağanak yağmurda ıslandığını görmek; rüyayı gören kimsenin maddi sıkıntılarının son bulup düze çıkacağına, girdiği işte büyük başarılı işlere imza atıp mevki ve makam yönünden yükseleceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip yuva kuracağına aile sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Şiddetli Yağmur Görmek

Rüyada şiddetli yağmur görmek; yağan yağmurun durumuna göre görülen bu rüya  farklı şekilde yorumlanır. Yağan yağmur etrafına maddi ve manevi anlamda zarar veriyorsa bu kişinin sıkıntı çekip, yaptığı her işte hüsrana uğrayacağına, yanlış yatırımlar yapıp ileriye dönük dönüşümü olmayan hatalar yapacağına işaret ederken zarar vermeyen kısa süreli yağan yağmur ise sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine ve hayırlı haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada Şiddetli Yağmurda Islanmak

Rüyada şiddetli yağmurda ıslandığını görmek;  büyük kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi uzun zamandır unuttuğu manevi ve dini duyguları yeniden hatırlayacak ve Allah yolunda adım atacak, rabbine el açıp kendisinden af dileyerek şefaate kavuşacak demektir. Ayrıca maddi sıkıntılarından kurtulup, zenginlik bulacaktır.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek; zarar meydana gelmediği takdirde, görülen yağmur  korkulan şeyin hayatta oluşu, vaat edilen şeyin yerine getirilmesi, misafir kimsenin yolculuğundan geri kalması, tartı ve ölçeğin eksik yapılmasıdır. Rüyasında yağmurun yalnız kendi evine yağdığını gören  kimse, fayda, hayır ve iyiliğe erişir. Rüyasında; yağmurun şehrin her tarafına yağdığını görmek, şehir halkını ifade eder. Bir kimse rüyasında; yağmur suyundan içtiğini görmüşse; yağmur suyu saf ve berrak ise, o kimseye hayır isabet eder.

İslami rüya alimlerine göre rüyada yağmur görmek; Eğer yağan yağmur size bir rahatlık hissi veriyorsa, gerilen ve baskı altında tutulan duygularınızın boşalmaya ihtiyacı var demektir. Bu, hasretle beklediğiniz ve sizi sevindiren bir yağmursa, içinde bulunduğunuz zor ve yıpratıcı koşulların geride kalmakta olduğunu ifade eder.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmur yağdığını görmek; hayırlı bir rüya olup tüm dert ve sıkıntılarınızın son bulup refaha ereceğinize, kısmetlerin izin artıp, küslüklerin son bulacağına, girdiğiniz işlerde karlı yatırımlar yapıp ileriye dönük büyük adımlar atacağınıza, aileniz ve sevdiklerinizle beraber eğlenceli aktüaliteler düzenleyeceğiniz yorumlanır.

Rüyada Yağmur Altında Kalmak

Rüyada yağmur altında kaldığını görmek; görülebilecek en anlamlı rüyalardan olup kişinin başına gelecek şansa kısmete ve güzel olayların yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler tüm dert ve sıkıntılarını geride bırakır hayatını anlamlı güzel hale getirecek bir çok aktivitelere katılır, talihi ve şansı her zaman açık olur.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek; dert ve sıkıntılarınızın geride kalıp endişe dolu günlerinizin geride kalacağına Allah tarafından gelecek olan kısmetler ile hayatınızın bollaşacağı na, uzun zamandır çektiğiniz maddi ve manevi sıkıntılarınızın son bulup refaha ereceğinize, hayatınızın bir anda değişip yüzünüzün güleceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.