Rüyada “ Sahur ” Görmek

Sahur
Rüyada sahur görmek rüyayı gören kişinin nefsini kötü duygulardan arındıracağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, elini haramdan, belini de zinadan uzak tutacağına işaret eder.

Rüyada Sahur Görmek; Rüyada sahur görmek rüyayı gören kişinin nefsini kötü duygulardan arındıracağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, elini haramdan, belini de zinadan uzak tutacağına işaret eder. Rüya sahibinin tövbesini ve yeminini bozmayacağına, dinine bağlı kalacağına, hak yolunu tutacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Sahura Kalkmak; Rüyada sahura kalkmak duygusal hayatın yolunda olduğuna, zahmetsiz elde edilen servete, imrenilen güce ermeye, yüksek kısmete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hak edilmiş paraya, yetenek sahibi bir kişiye, isteklerin gerçekleşeceğine, tatlı dilli genç insana, devlette mertebeye geleceğine, getirisi yüksek işler yapacağına delalettir. Rüyada sahura kalkmak  olumsuz yorum olarak refahının kaçacağına, karışık bir olayla yüzleşileceği ne, üzüntüden sıyrıla mamaya, fenalığını göstermeyen dosta, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına delalet eder.

Rüyada Sahur Yemeğini Görmek; Rüyada sahur yemeğini görmek  düşmana hile yapmaya, asi ve günahkarlar için tövbeye, kafir için hidayete, az ve kolay temin edilen cüz i bir rızka yorumlanır.  Rüyada sahur yediğinizi görmek, sağlığınızın perhiz yapmanıza bağlı olduğuna ve sağlığınıza daha dikkatli olarak bakmanıza ve çok yemek yemekten çekinmenize delalet eder.

Rüyada Sahur Yapmak; Rüyada sahur yapmak arzuların yerine geleceğine, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli gelişmelere, uzun ömre, sevenleriyle iyi geçinmeye, iyi bir başarıya, zahmetsiz elde edilen mülke, iyi kısmete, becerili bir kimseye, büyük mertebeye çıkacağına, refah dolu zamanlara, hayırlı çocuğa yorulur.  Rüyada sahur yapmak  ticaret alanında başarısızlığa, fenalığını gizleyen insana, iş kaynaklı geçim zorluğuna, kötü niyetli tanıdık tarafından zarar görmeye, maddi sıkıntıya delalettir.

Rüyada Sahur Yemeği Hazırlamak; Rüyada sahur yemeği hazırlamak rüya sahibinin tövbesini ve yeminini bozmayacağına, dinine bağlı kalacağına, hak yolunu tutacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin makbul olan yollardan rızk sahibi olduğuna, kazancına ve ekmeğine haram sürmediğine, kendisine hayır getirecek yollardan da ayrılmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin elinin bollaşacağı na, aşının da çoğalacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iyi niyetleri ve temiz düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüyada sahur yemeği hazırlamak rüya sahibinin hiç kötülük taşımadığına, kendisini Allah’a daha fazla yakınlaştıracak işlere meyil ettiğine, ailesinin kursağına giren ekmeği de alın teri ile kazandığına ve anasının sütü gibi ak olduğuna alamet eder.

Rüyada Sahur Yediğinizi Görmek; Rüyada sahur yediğinizi görmek sağlığınızın perhiz yapmanıza bağlı olduğuna ve sağlığınıza daha dikkatli olarak bakmanıza ve çok yemek yemekten çekinmenize delalet eder. Rüyada sahur yediğinizi görmek tövbeye, yalancı birisi ile birbirinizi aldatmaya çalışacağınıza işarettir. Küfürbaz için sahur rüyası, hidayette azlığa ve az bir rızka işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.