Rüyada “ Sakal Kesmek ” Görmek

Sakal Kesmek
Rüyada sakal kesmek, rüya sahibinin mali olarak elinin daralacağı, yaptığı hata ve aldığı yanlış kararlar sebebi ile elden çıkacak paraya işaret eder.

Rüyada sakal kesmek, rüya sahibinin mali olarak elinin daralacağı, yaptığı hata ve aldığı yanlış kararlar sebebi ile elden çıkacak paraya işaret eder. Gören kişilerin hiç beklemedikleri bir anda uğrayacakları zarara, işlerin bozulmasına delalet eder. Alimler tarafından elden çıkacak mal ve mülk olarak tabir edilmiş olan bu rüya, kişinin mecburi ödemeleri olarak da rivayet edilmiştir. Rızkın azalmasına, aniden gelişen olumsuzluklar neticesinde zor bir dönem yaşamaya tabir olunur. Bazen de kişinin müsrif davranışları ve sorumsuzlukları neticesinde sıkıntılı bir süreç yaşayacağını bildirir. Kişiye hem uyarı hemde bir an önce kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya kendiniz ile yapmanız gereken yüzleşmeye, böyle devam edilirse elde avuçta ne varsa kaybetmeye yorumlanmıştır. Rüyada sakal traşı olmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Sakal Kesmek İslami Yorumu

Rüyada sakal kesmek islami yorumuna göre, kişiyi bekleyen zorlu bir sınava işaret eder. Gören kişinin maddi ve manevi anlamda sorun içerisinde olacağına, sabır ve yılmadan mücadele içerisinde olursa, gülen taraf olmaya delalet eder. Rüyada sakalını kestiğini görmek, darlık içinde olmaya, kişinin uzun bir süre en temel ihtiyaçlarını dahi karşılamakta sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Sakal Kısaltmak

Rüyada sakal kısaltmak, bazen hayra bezen de kişinin sıkıntı çekeceğine işaret eder. Kişi rüyasında çok uzun olan sakalını kısalttığını görür ise, büyük bir dert yada sorumluluktan kurtulmasına işaret eder. Bazen de rüya sahibinin gereksiz yere kendisini olumsuzluklar içerisine sokmasına yorulur.

Rüyada Sakalın Yarısını Kesmek

Rüyada sakalın yarısını kesmek, verilen sözün yerine getirilmediğine, itibar kaybına işaret eder. Gören kişinin yakın çevresine karşı olmadık davranışlar içinde olduğuna, dışlanma ve gülünç bir duruma düşeceğine yorulur. Bazı alimlere göre ise, kişinin elindeki malın harcadığı kadarını birikimi için ayırması olarak da yorumlamışlardır.

Rüyada Sakal Bıyık Kesmek

Rüyada sakal bıyık kesmek, rüya sahibinin çıkacağı bir yolun hayırla yada olumsuzluk içinde sonuçlanacağını bildirir. Rüya sahibi gerçek yaşamında sakal ve bıyık bırakmaya seven ve kesmeyi düşünmeyen biri ise, iş yada özel yaşamına dair bir takım hayal kırıklıklarına yorulur. Fakat gerçek yaşamda kişi sakal ve bıyığını kesmeyi düşünüyor ise, bu durumda çıkacağı yolun kendisi için hayır olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Sakal Traşı Olmak

Rüyada sakal traşı olmak, maddi olanaksızlıklara ve yaşanılacak parasal sorunlara tabir edilmiştir. Kişiye uyarı babında sayılan bu rüya son zamanlarda atacağı adım yada iş yaşamında yöneleceği bir iş için iyi düşünmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Sakal Düzeltmek

Rüyada sakal düzeltmek, kişinin gönlünce yaşayabileceği imkanlara sahip olacağını bildirir. Ehli keyif bir yaşama, zorlanmadan elde edilecek rızka yorumlanır. Gören kişi için şans ve baht açıklığına tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.