Rüyada “ Sakallı Kadın ” Görmek

Sakallı Kadın
Rüyada sakallı kadın görmek, görünüş itibari ile farklı anlamlar içermek ile beraber, yaradılışına uygun davranmayan birine işaret eder.

Rüyada sakallı kadın görmek, görünüş itibari ile farklı anlamlar içermek ile beraber, yaradılışına uygun davranmayan birine işaret eder. Gören kişi kadın ise, yaşamın zorlukları ile tek başına mücadele eden, geçimini zorluklar içinde kazanan bir kadına yorulur. Bazen de rüya sahibinin gerçekleştirdikleri ile, tolumda yer edinmesine, çevresi tarafından takdir ve tebrik alan bir kadın olarak delalet eder. Bazı alimler ise, bu rüyayı yapılan hatalar çerçevesinde toplum nezdinde küçük düşmeye, uygun olmayan davranışlar içerisinde olmak olarak da yorumlamışlardır. Rüyasında bir erkeğin sakalı kadın görmesi, iş yaşamında yumuşak huylu, hoş görülü biri ile iş yapacağına delalet eder. Rüyada sakallı bir kadına para verdiğini görmek ise, kişinin boş işler peşinde olup, parasını heder edeceğine yorumlanır. Rüyada sakallı kadın görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Sakallı Kadın Görmek Nedir

Rüyada sakallı kadın görmek, aile içinde sözü her daim dinlenilen, itibar edilen ve dominant bir kadına işaret eder. Gören kişi için karşısına çıkacak kendisine yardım ve destek verecek bir kadın olarak da yorumlanır. Bazen de bu rüya yaradılış fıtratına uygun olmayan davranışlar içerisinde olan birisine yahut yapılan hatalar yüzünden yaşanılan çevrede itibar kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Sakallı Bir Kadının Erkeğe Dönüşmesi

Rüyada sakallı bir kadının erkeğe dönüşmesi, iş yaşamında alttan almaları ve yumuşak başlılığı nedeni ile sıkıntı ve ezinti yaşayan birisine işaret eder. Gören kişinin zamanla kendisini geliştirmesine, attığı adım ve aldığı kararlar ile kendisini ispatlamasına ve saygı duyulan biri olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Bayanda Sakal Bıyık Görmek

Rüyada bayanda sakal bıyık görmek, erkek yada kadın gören kişinin, yaptıkları ile çevresi tarafından dışlanacağına, üzüntü çekmeye yorumlanır. Hatada ısrarcı olmaya, kişinin tüm eleştiri ve öğütlere rağmen bildiğini yapmasına, sıkıntılar ile karşılaşacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Tanıdık Bir Kadını Sakallı Görmek

Rüyada tanıdık bir kadını sakallı görmek, rüya sahibinin gördüğü kişiyi bir önder yol gösterici olarak görmesine işaret eder. Bazen de görülen kişinin yanlış bir yol tutmuş olduğuna, arkadaşı olarak uyarması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Karısını Sakallı Görmek

Rüyada karısını sakallı görmek, rüya sahibinin eşinin yaşadığı buhran ve ruhsal sıkıntılara yorumlanır. Bu dönemde kişinin eşine arşı hoş görü ve özveri ile yaklaşması gerektiğini bildirir.

Rüyada Kızını Sakallı Görmek

Rüyada kızını sakallı görmek, gören kişinin kızının ileride insanlara yön verecek, önderlik yapacak birisi olacağına işaret eder. Bazen de kişinin kızı ile ayrı düşünce ve fikir ayrılıkları içerisinde olmasına yorumlanır.

Rüyada Sakallı Erkek Görmek

Rüyada sakallı erkek görmek, aile içindeki büyüğe, saygı ve sevgi beslenilen birisine işaret eder. Bazen de kişinin iş yada sosyal yaşamında örnek aldığı, sözüne ve kendisine her anlamda güvendiği birine delalet eder.

Rüyada Renkli Sakal Görmek

Rüyada renkli sakal görmek, kişinin eğlence ve mizaha düşkün biri olmasına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hem bu dünya için hem de ahiret yaşamı adına hazırlık içinde olması olarak da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.