Rüyada “ Salamura Asma Yaprağı ” Görmek

Salamura Asma Yaprağı
Rüyada salamura asma yaprağı görmek, yeni bir çevre edinmek olarak yorumlanmış olan bu rüya, düş sahibinin sosyal yaşamındaki hareketliliğini gösterir.

Rüyada salamura asma yaprağı görmek, yeni bir çevre edinmek olarak yorumlanmış olan bu rüya, düş sahibinin sosyal yaşamındaki hareketliliğini gösterir. Gören kişinin yeni tanışacağı bir yabancı ile güzel bir arkadaşlık kurmasına, iş ve sosyal yaşamında bu kişi ile bağlarını kuvvetlendireceğine tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin güzel başlangıçlar gerçekleştirmesine, yaşamına olumlu anlamda değer katacak atılımlar içerisinde olacağına yorulur. Genel anlamı ile hayır kabul edilmiş olup, zor işlerin kolaylaşacağına, güçlüklerin ortadan kalkmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin geçmişte yapmış olduğu yatırımlarının değer kazanacağı bir zaman dilimi yaşayacağına, çevresi ile iyi bir iletişim içinde olan rüya sahibinin, beklentilerinin bir bir gerçekleşeceğini bildirir. Rüyada salamura asma yaprağı görmek, bazen de iş hayatınızdaki maddi zorlukların yeni girişilen bir iş sayesinde atlatılacağına, önünüzü görmeye, korkularınızdan emin olacağınıza yorumlanmıştır. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorumlanması için değerli hocalarımıza çekinmeden iletebilirsiniz.

Rüyada Salamura Asma Yaprağı Görmek Nedir

Rüyada salamura asma yaprağı görmek, zorluk yaşanacağına, fakat gösterilen sabır ve mücadele ile bu durumun yerini rahatlık ve esenliğe bırakacağını gösterir. İş yaşamında gösterilen başarı ve kazanımların, düş sahibinin aile yaşantısına da olumlu anlamda etki edeceğine yorulur. Rüyada asma yaprağı yediğini görmek,  üzüntü ve sıkıntılardan uzaklaşılacak bu dönemde huzur ve esenliğin üstün geleceğine, düş sahibinin uzun süredir ihmal ettiği ailesini tekrar sevinç içinde bırakacak gelişmeler yaşatacağını bildirir.

Rüyada Haşlanmış Asma Yaprağı Görmek

Rüyada haşlanmış asma yaprağı görmek, istenilen bir işin gerçekleşeceğine, bu zamanın çok yakın olduğunu bildirir. Bekar birinin bu rüyayı görmesi, aşık olduğu kişinin de kendisine olan ilgisine, kısmet açıklığına, gönlünüzden geçene kavuşmaya, aynı zamanda bol ve bereketli kazanca tabir edilir.

Rüyada Yeşil Salamura Asma Yaprağı Görmek

Rüyada yeşil salamura asma yaprağı görmek, uhrevi olarak sıkıntıların sona ermesine, yaşanılan maddi ve manevi buharların son bulmasına işaret edilir. Gördüğünüz bu rüya, güzelliklerin zuhur etmesine, kalbinizin huzur ile dolacağına delalet eder. Ayrıca sıkıntıların biteceğine, solan yüzünüzün de tekrar güller açacağına tabir edilir.

Rüyada Asma Görmek Ne Demek

Rüyada asma görmek ne demek, mevki sahibi olmaya, sözünüzün itibar görmesine, saygı duyulan birine işaret edilir. Gördüğünüz bu rüya, yaptıklarınız ile güzel bir isim ile anılmaya, tutum ve davranışlarınızın size bir çok kazanım katacağı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Üzüm Ve Asma Yaprağı Görmek İslami

Rüyada üzüm ve asma yaprağı görmek islami tabirine göre, imanın kuvvetlenmesine, yardım görülecek birine, işlerin bereketli geçmesine yorulur. Hak yolunda uğraş vermeye, hane ve iş yaşantınızda rahmetin eksik olmayacağını gösterir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.