Rüyada “ Salatalık ” Görmek

Salatalık
Rüyada Mevsiminde görülen salatalık helal mala, işlerinizin düzeleceğine ya da bir terfi alacağınıza; Mevsimi dışında görülen salatalık elinize haram mal geçeceğine işlerinizin bozulacağına veya iş yerinizdeki pozisyonunuzu kaybedeceğin ize delalettir.

Rüyada Salatalık Görmek; Rüyada salatalık görmek rüyanın görüldüğü mevsime göre değişik şekilde yorumlanmaktadır. Mevsiminde görülen salatalık helal mala, işlerinizin düzeleceğine ya da bir terfi alacağınıza  Mevsimi dışında görülen salatalık elinize haram mal geçeceğine, işlerinizin bozulacağına veya iş yerinizdeki pozisyonunuzu kaybedeceğin ize dirlik ve düzen için çekilecek sıkıntı ve zahmete delalettir.  Rüyada kesilmiş salatalık görmek hasta için şifaya, borçlu için borcunu ödemeye, kesilmiş salatalık ikram eden ya da ikram edilen kişi için hayra ve iyiliğe işaret eder. Eşi hamile olan bir adamın rüyada salatalık yediğini görmesi, doğacak olan çocuğunun kız olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Salatalık Almak; Rüyada salatalık almak becerikli bir kimseye, güzel uğraşlara gireceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, istenilen bir geleceğe, şöhrete sahip olmaya, ettiği yeminini tutmaya, servete, faydalı işler gerçekleştireceğine, önemli kuvvet sahibi olmaya, görgülü yaşlı kimseye, mutluluğa ermeye yorumlanmaktadır. Ayrıca Rüyada salatalık almak korkulanın başına gelmesine, kıymet yitirmeye, kötü huylu bir amir eliyle zarar görmeye, zorluğa düşmeye, rahatının bozulacağına delalet eder.  Rüyada salatalık almak zorlukla birlikte ümit ettiği temiz  kazanca, verdiği uğraşların sonunda umduğu feraha, sıkıntılarının sonunda özlediği toplu mala, zorlukla birlikte ulaştığı şerefe delalettir.

Rüyada Salatalık Toplamak; Rüyada salatalık toplamak kişinin kederlenmesine, üzülmesine ve sağlığını kaybetmesine yorulur. Bazen de bu rüya eğer mevsimindeyse, hayırlı ve güzel bir rızıktır. Bazen de bu rüya kişinin mutlu olmayacağı bir işe girmesine, hayırsız bir geçime, kendisine fayda vermeyecek para kazanmasına yorulur. Rüyada salatalık toplamak, sürekli rızka, akışı kesilmeyecek paraya, hayatınızın iyiye gideceğine, dalında görülen salatalık ise cimriliğe işaret eder. Rüyasında salatalık toplayan kişi erkek ise, temiz bir kadınla evlenebileceğine, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine işaret eder.

Rüyada Salatalık Yemek; Rüyada salatalık yemek meşakkat, zorluk ve terslik anlamına gelir. Rüya sahibinin ne kadar sabretse de bir işte ecel terleri dökeceğine ve o işe dayanmak konusunda çok zorlanacağına tabir edilir. Sıkıntı, zahmet, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin içine dert olacak ve kimseye söyleyemeyeceği sözler işiteceğine işaret eder. Rüyada salatalık yemek hayırlara delalet etmez, göz yaşına, kötü haberlere ve kötü olaylara delalet eder. Rüyada salatalık yemek önemli kuvvete, duygusal yükü olan bir kimseden kurtulmaya, güvenli yaşamaya, bonkör bir yabancıya, duygusal külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, uzun ömre, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, birikmiş servete, hoşgörülü adama, anlayışlı kadına delalettir. Kimi zaman da sırların meydana dökülmesine, sevimsiz hale gelmeye, ticari başarısızlığa, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya işarettir.

Rüyada Salatalık Turşusu Görmek; Rüyada salatalık turşusu görmek ya da içmek sıkıntıya ve üzüntüye işaret eder.  eşiyle refah içinde geçecek ömre, güler yüzlü genç akrabaya, üne kavuşmaya, verilen sözün tutulacağına, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, getirili işler içinde bulunacağına, bol gelire, beklentilerin gerçekleşeceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, sevineceğine, rahata yorumlanmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da rüyada salatalık turşusu görmek  sıkıntılı yaşantıya, yalancı bir tanıdığa, fakirliğe, saklanan sırların ortaya çıkacağına, merhametsiz bir yabancıya delalettir.

Rüyada Salatalık Turşusu Yemek; Rüyada salatalık turşusu yemek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayarak çok sıkıntılı günler göreceklerine alamet edilir. Rüyada salatalık turşusu yemek  rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar elde edileceğine, bu başarıların dikkat çekmesi sayesinde farkı yerlerden farklı teklifler alacağına, bu kişinin aldığı teklifleri gözden geçirmesine ve kendisine en uygun teklifi gözden geçirerek durumunu kontrol edeceğine ve çok para kazanacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.