Rüyada “ Şalgam ” Görmek

Şalgam
Rüyada şalgam görmek, rüya sahibinin mal ve mülke sahip olacağına zengin olacağına ve dünyalık elde edileceği olarak tabir edilmiştir.

Rüyada şalgam görmek, rüya sahibinin mal ve mülke sahip olacağına zengin olacağına ve dünyalık elde edileceği olarak tabir edilmiştir. Fakat bu rüyayı görenlerin manevi olarak aynı ortamları yaşayamayacağına delalet eder. Rüyada şalgam görmek, kişinin iş yaşamında büyük başarılara imza atacağına ama ailesi ve çevresiyle ilgili her zaman problem yaşayacağına tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin manevi olarak huzur ve mutluluğu bulamadığına yorulur. Rüyada şalgam görmek, kişinin neşesini ve huzurunu kaçıran havadisler duyacağına eşinden ve çocuklarından kötü söz işitmeye rivayet olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bazı sorun ve sıkıntılar yaşayacağı olarak tabir edilmiştir. Rüyada şalgam görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Şalgam Görmek Ne Demek

Rüyada şalgam görmek, kişinin ticari yaşamında bolluk içersinde olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında ortaklıklar kurup büyük projelere imza atacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin maddi olarak rahat bir yaşam sürdüğüne fakat manevi olarak çok yıpranıp istemediği sözler duyup incineceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Rüyada şalgam suyu içmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin hayatında kötü gelişmeleri olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında sorun ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin ağız tadının kaçıp, rahat ve huzurunun bozulacağı tabir edilmiştir.

Rüyada Şalgam Yemek

Rüyada şalgam yemek, iyi bir rüya olmayıp kişinin yolunda giden işlerinin bir anda bozulacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iyi giden yaşamının bir anda zorluk ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin üzüntü ve keder yaşayacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Şalgam Havucu Görmek

Rüyada şalgam havucu görmek, kişinin bol nimet ve güzelliklere mazhar olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin üzerinde başkasına ait bir emanet bulundurduğuna bu emaneti bir an önce sahibin vermesi gerektiğine delalet eder. Anı zamanda hayırlı bir kısmet olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Şalgam Almak

Rüyada şalgam almak, kişinin bazı sağlık sorunları yaşayacağına fakat bu durumun kısa süreceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin i ve özel yaşamında can sıkıcı olaylar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin maddi kayıp yaşaması olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.