Rüyada “ Samanlık ” Görmek

Samanlık
Rüyada samanlık görmek her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyada saman görmek ya da saman doldurmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Samanlık Görmek

Rüyada samanlık görmek; rüyasında saman gören kişinin sosyal hayatında ilişkileri güzel gider, iyi niyetleri ve güzel hareketleri sayesinde arkadaşları ve dostları arasında hep sevilip, el üstünde tutulur hatta kendisine hiç toz kondurulmaz. Rüyada samanlık görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında olduğu kadar sevecen yumuşak halleri sayesinde özel hayatında da insanlar tarafından sevilip sayıldığına yaptığı çalışmalarda her zaman için başarıyı yakalar ailesiyle birlikte kısa süreli eğlenceli tatile çıkar.

Rüyada Samanlıkta Yattığını Görmek

Rüyada samanlıkta yattığını görmek; rüya sahibinin iş hayatında imkansız başarısı zor olan bir işe gireceğine bu işte yalnız kalıp çevresinde kimseden destek göremeyeceğine yaptığı işlerde yalnız kendi mücadele vereceğine işaret eder. Rüyada görülen samanlık aynı zaman da elde edilen başarıya, maddi bolluğa, hayırlı kısmete, dini yönden huzura ermeye, yardım etmeyi seven iyi huylu insanlara işaret eder.

Rüyada Samanlık Yanması Görmek

Rüyada samanlık yanması görmek; sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, hilekar bir yöneticiye, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, değer yitirmeye, düşmanlık görmeye işaret eder. Rüyada samanlık yakmak hırsları ve aç gözlülüğü sayesinde daha büyük paralar elde etme çabası güderken elindekinden de olacak çevresinde ki insanlar karşısında küçük duruma düşecektir.

Rüyada Samanlık Yıkılması Görmek

Rüyada samanlık yıkılması görmek; elindekileri kaybetmeye, aciz fakir duruma düşmeye, hırsları uğruna onu seven kimseleri de yanından uzaklaştırmaya, gözü aç bir insana yorumlanır. Rüyada samanlık yıkılması görmek aynı zaman da zahmet çekerek düşlediği ganimete, sevenleriyle eğlenmeye, zahmetle birlikte umduğu hünere, zorluklara göğüs gererek umduğu başarıya, kötü niyetli bir düşmana şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saman Görmek

Rüyada saman görmek; rüya sahibinin olumsuz kötü giden iş hayatının bir anda değişeceğine çektiği sıkıntılardan kurtulup maddi bolluğa ereceğine, aile hayatının normale dönüp ayrılıklarının son bulmasına, evlerine çok güzel hayırlı bir bebeğin geleceğine işaret eder. Saman berekettir, şifadır, rızk ve nimettir. Aynı zamanda başarının da sembolüdür. Rüyasında saman gören kimsenin sosyal hayatı ve iş hayatı çok güzel olup ikili ilişkilerinde her zaman için sevilen kişi olarak bilinir.

Rüyada Saman Yakmak

Rüyada saman yakmak; hırs yapmayı seven, gözü doymayan her zaman daha fazlasını isteyen aç gözlü insanlara yorumlanır. Rüyasında saman yaktığını görmek aynı zaman da elindekileri kaybetmeye, çevresinde ki insanları küçük görüp dikkate almamaya, bu dünyada sadece para uğruna yaşamaya kimseyle yakın olmamaya yorumlanır. Rüyada saman yakmak aynı zaman da hatalarının ardından beklediği itibarlı mertebeye, uzun süren çabaların sonunda kazandığı zenginliğe, cefa çekerek ümit ettiği hayra yorumlanır.

Rüyada Saman Doldurmak

Rüyada saman doldurmak; rüyada saman doldurduğunu gören kişinin rızkı hiçbir zaman azalmayacak demektir. Rüyada saman doldurmak hırsları ve çıkarları uğruna çevresindeki insanları yok sayıp onlara zarar vermekten çekinmeyen bu dünyada sadece kendi çıkarları uğruna yaşayan insanlara yardım etmekten çekinen herkesten uzak duran az gözlü kötü niyetli insanlara tabir eder.

Rüyada Saman Süpürmek

Rüyada saman süpürmek; kısmet olarak yorumlanır. Rüyada saman süpürdüğünü görmek rüya sahibinin kısmetinin açıldığına çektiği sıkıntıların son bulduğuna maddi ve manevi bolluğa erdiğine ailesiyle olan sorunlarının son bulmasına yakın zaman da karşısına çıkacak olan kısmetiyle dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada saman süpürmek aynı zaman da cefa çektikten sonra hasret duyduğu iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek kavuştuğu şerefe, yakın zamanda duyulacak müjdeli değişimlere, zorluklara göğüs gererek düşlediği toplu mala işaret eder.

Rüyada Saman Yığını Görmek

Rüyada saman yığını görmek; servet olarak yorumlanır. Kişinin hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeyeceğine bolluk içinde yaşayacağına, hayatının her köşesinde mutlu mesut yaşayacağına aldığı kararlarda her zaman başarılı olup yüklü miktarda para kazanacaklarına işaret eder. Rüyada saman yığını görmek aynı zaman da kendisine şans, kar ve bol kazanç getireceği bir iş için ortaya koyduğu sermaye ve hazırlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Sarı Saman Görmek

Rüyada sarı saman görmek; sıkıntıları aşarak kavuştuğu mala, sıkıntıyla hak ettiği şana, uğraşarak hasret duyduğu daha çok kazanca, yakında duyulacak sevindirici haber duymaya, ümitsizlikten sonra beklediği zenginliğe, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu servete delalet eder. Rüyada görülen sarı saman bazen de kişinin kötü giden hayatının bir anda değişip olumlu yönde ilerleyeceğine, maddi huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Sırtında Saman Taşımak

Rüyada sırtında saman taşımak; cefa sonucu elde edilen mala, haksız kazançlar elde etmeye, kısa süreli iş amaçlı seyahatlere çıkmaya, yaptığı işlere büyük başarılar elde etmeye yorumlanır. Rüyada sırtında saman taşımak bazen de saklanan sırların ortaya çıkmasına, acımasız bir kişiye, korkulanın olmasına, ümit ettiği temiz kazanca, uğraşarak beklediği temiz rızka, zahmetle kazandığı feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği güce işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. boşver dedi ki:

    şuan babamın rahmetli babası öldüğü için bana böyle şeyler arattırıyor rüyasında babasını görmüş çok üzüldüm ağlıyor 🙁

    1. admin dedi ki:

      Merhaba rüyada ölmüş babayı görmek, yaşayacağınız sağlık sorunları yüzünden uzun süre iş hayatınızdan ayrı kalarak bir çok gereksinimlerinizi geride bırakacağınıza, bilinçsizce davranışlarınız yüzünden elinizdeki mal varlığınızı kısa zaman da kaybederek sıfırı tüketeceğinize, çok güvendiğiniz, değer verdiğiniz kimselerden gördüğünüz zararlar yüzünden insanlara karşı güvenlerin izin yok olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan, yaptığı her işte başarısız olan, hastalıklardan ve kötülüklerden uzak kalamayan kimselerdir.