Rüyada “ Sandal ” Görmek

Sandal
Rüya sahibinin çektiği sıkıntıların sona erip feraha kavuşacağını tüm maddi sıkıntılarından kurtulup tüy gibi hafifleyeceğini ifade eder.

Rüyada Sandal Görmek; Rüya sahibinin çektiği sıkıntıların sona erip feraha kavuşacağını tüm maddi sıkıntılarından kurtulup tüy gibi hafifleyeceğini ifade eder. Rüyada sandal görmek aynı zaman da denize işaret ettiği için kişinin üzerindeki musibetleri def edip bedenindeki rahatsızlıklardan kurtulduktan sonra maddi ve manevi rızkının genişleyeceği ve nasip kapılarının açılacağına rüyada denizde sandal üzerinde gezinmek hayatının bir düzene gireceğine yorumlanır.

Rüyada Sandalla Gezmek;  Rüyada sandalda gezdiğini görmek rüya sahibinin hayatının bir düzene gireceğine ve üzerinde bulunan tüm kısmetsizliklerimizle  kalkacağına delalet eder. Aynı zaman da rüya sahibinin evli ise erkek bir evlat sahibi olacağın ada  yorumlanır.Dini rüya alimlerinin açıklamalarında ise rüyada sandal günahsız bir şekilde arşa yükselmeye tabir edilir diye bulunmuşlardır. 

Rüyada Sandal Batması; Rüyada sandal batması hayra ve şerri ifade eder İbn i sirin’e göre rüyada sandal batması kurulu olan bir düzenin bozulacağına maddi ve manevi bir sıkıntının yaşanacağına yorumlanır. Fakat sandal da denize düşüp o denizde boğulmadan kurtulduğunu görmek sıkıntılı bir dönemin içinden er ya da geç kurtulacağına delalet eder. İslami rüya yorumların da bu rüya görülen rüyanın durumuna göre bir tabir taşımaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.