escort alanya

Rüyada “ Sandalye ” Görmek

Sandalye
Rüyada sandalye görmek hayra sevince, mal varlığına işaret eder. Rüyada kırık sandalye görmek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek: hayra, kısmete ve şansa yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin iş hayatında büyük çabalar harcayarak yapmış olduğu bir işte büyük başarı sağlayarak mevki ve makam yükseleceğine ve maddi ve manevi anlamda bolluğa ereceğine işaret eder.  Rüyada sandalye görmek, rüya sahibi için nikah masasında, oturacağı sandalye olarak da değerlendirilir. Yani kısacası rüya sahibine temiz ve hayırlı bir nikah olarak tabir edilir.

Rüyada Sandalye Satın Almak

Rüyada sandalye satın almak: çok hayırlı bir rüya olup rüya sahibinin büyük kar getirecek bir işe gireceğine çok rahata ereceğine maddi ve manevi yönden sıkıntılarının sona erip rahata ve bolluğa ereceğine yorumlanır. Rüyada sandalye satın aldığını görmek aynı zamanda hayırlı bir kısmete, müjdeli bir haber almaya, hastalıklardan kurtulmaya rahata ve huzura ermeye işaret eder.

Rüyada Sandalye Kırılması Görmek

Rüyada sandalye kırılması görmek: rüya sahibinin üzüleceği, maddi ve manevi sıkıntılar çekeceği, talihsizliklerin bir türlü yakasını bırakmayacağı sorunlu günler yaşayacağına bu sıkıntıların yakasını bırakmayıp çevresiyle olan sorunlarının da artmasına sebep olacağına yorumlanır. Rüya sahibi  zor ve kötü günler yaşayacak, sıkıntılara ve zorluklara düşecek, hanesinde darlık yaşayacak ve geçim sıkıntısı görecektir.

Rüyada Sandalye Taşıdığını Görmek

Rüyada sandalye taşıdığını görmek: rüya sahibinin alın teri dökerek,emek harcayarak, bin bir zorluklarla kazanmış olduğu mala yorumlanır. Rüyada sandalye taşıdığını gören kişinin ağır yükün ve zorlukların altına gireceğine ailesini bilek zoru ile çalışarak kimseye muhtaç etmeyeceğine, bu sıkıntıların yakın zamanda son bulup ummadığı bir yerden gelecek olan bir mirasla sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Sandalye Ve Masa Görmek

Rüyada sandalye ve masa görmek: resmi kurumlarda çalışmaya yada herhangi bir sebeple devlet kapısına girmeye işaret eder. Rüyada sandalye ve masa gören bir kimse iş amacıyla resmi kurumlarda bulunur oradan alacağı müjdeli bir haberle hayalini kurduğu işe yönelir.

Rüyada Sandalye Silmek

Rüyada sandalye silmek: güzellik ve esenliğe işaret eder. Rüya sahibi uzun zamandır çekmiş olduğu sıkıntılardan kurtularak kendisine yeni ve sakin bir hayat seçer. Bu hayat kişinin rahata ermesine ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu yaşam sürmesine, tüm istek ve arzularına kavuşmasına yorumlanır. Rüyada sandalye sildiğini görmek aynı zamanda hak edilen rahatlığa, sıkıntıya düşerek özlediği temiz rızka, sıkıntıya düşerek ulaştığı onura, zorlukların ardından ümit ettiği ferahlığa, gelirin kazançlı olacağına, getirili girişim gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Sandalye Görmek

Rüyada kırık sandalye görmek: rüya sahibinin işlerinin altüst olmasına, beklediği başarıyı elde edememesine, kazancının yarı yarıya düşmesine, iş ortamında bir kişiyle sürekli münakaşa halinde olmaya yorumlanır.Rüyada kırık sandalye görmek ya da kırık sandalyede oturmak zorlukların meyvesini alarak hak edilen mutluluğa, meşakkatle birlikte hak edilen onura, zorluklara göğüs gererek gözlediği şana, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen itibara işaret eder.

Rüyada Beyaz Sandalye Görmek

Rüyada beyaz sandalye görmek: rüya sahibinin tüm sıkıntı ve sorunlarının geride kalıp bir daha aynı sorunlarla karşılaşmayacağına yaptığı bütün işlerde büyük başarılara imza atacağına bu başarıların kişinin mevki ve makam yönünden yükseleceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Boş Sandalye  Görmek

Rüyada boş sandalye görmek: kişinin iş hayatına verdiği çalışma stresi yüzünden hem kendisini hemde onu seven ailesini ihmal ettiğine, bu sebepten dolayı ailesiyle olan bağlarının kopacağına eski düzenine kavuşamayacağına işaret eder. Rüyada boş sandalye görmek ya da sandalyeye oturmak kişinin  iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine ve zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Plastik Sandalye Görmek

Rüyada plastik sandalye görmek: rüya sahibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı maddi  ve manevi yönden büyük harcama yaptığı büyük bir projenin meydana gelip gerçekleşeceğine bu sayede büyük kazanç sağlayıp zenginliğe kavuşacağına, hayatta istediği tüm dileklerine kavuşup bir ömür mutlu huzurlu rahat içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Tahta Sandalye Görmek

Rüyada tahta sandalye görmek; kazancınızın artacağına, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağınıza, ailenizle birlikte uzun süreli bir tatile çıkacağınıza, kazancınızın büyük bir bölümünü hayır amaçlı kullanacağınıza, kendini ibadete adayıp Allah yoluna secde etmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.