Rüyada “ Sapık ” Görmek

Sapık
Rüyada sapık görmek korkuya, endişeye, hayal kırıklığına işarettir. Rüyada sapık olmak ya da sapıkla konuşmak haksız kazançlar sonucu elde edilen malın hayrını görememeye işaret eder.

Rüyada Sapık Görmek

Rüyada sapık görmek; kişinin huzurunu kaçıracak tatsız olayların olmasına sebep olacak bir takım kişilerle bir araya geleceğine kısa süreli moralinin bozulacağına fakat bu kişilerden yakın zaman da kurtulacağına işaret eder. Rüyada sapık görmek aynı zaman da rüyayı gören kişinin, kendisine karşı nankörlük edecek ve haksızlık yapacak insanlar nedeni ile mutsuz olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada sapık görmek aynı zaman da kişinin başına gelecek olan talih kuşuna, karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetine, bolluğa ermeye işaret eder.

Rüyada Sapıklık Yapmak

Rüyada sapıklık yapmak; rüya sahibinin doğru yoldan sapıp şeytanın yoluna gideceğine, ilerde çok pişman olacağı bir işi yapacağına kendisini bir türlü toparlayamayacağı na yorumlanır. Rüyada sapıklık yapmak aynı zaman da hak olmayan bir kazanca yöneleceğine, hırsları uğruna çıkarlarının peşinde koşacağına helal olmayan servete konacağına işaret eder. Sapıklık bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu feraha, zamanla ulaştığı hünere, uzun süren çabaların sonunda düşlediği toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı mala işarettir.

Rüyada Sapık Olduğunu Görmek

Rüyada sapık olduğunu görmek; rüyayı gören kimsenin siyasi ayrılıklar ve farklı düşünceler sebebiyle yakın olduğu kişilerle fikir ayrılıklarına girmesine psikolojisini olumsuz olarak bozmasına bu sebeplerden dolayı uzun süre sevdiği kişilerden ayrı düşmesine yorumlanır. Rüyada sapıklık yapmak ya da sapık olduğunu gören kişinin  kırk yıllık dostlukları bitirecek, aile bireylerine sırt dönecek kadar gözünün kararmasına neden olacak durumlar yaşanacak demektir.

Rüyada Sapık Adam Görmek

Rüyada sapık adam görmek; rüyayı gören kişinin yanlış zaman da yanlış insanlarla bir arada olmasından dolayı çıkmazlara düşeceğine dönüşümü olmayan bir  den fazla hata yapacağına takılmış olduğu insanlar yüzünden maddi ve manevi anlamda zararlar göreceğine işaret eder. Rüyada sapık adam görmek aynı zaman da sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, kedere düşmeye, can sıkıcı vaziyete gelmeye, korkulanın gerçekleşmesine, fenalığını göstermeyen tanıdığa işaret eder.

Rüyada Sapıktan Kaçmak

Rüyada sapıktan kaçmak; rüyada sapıktan kaçtığını görmek kişinin sıkıntılı günlerinin son bulacağına yaşadığı tüm sorunlarından kurtulacağına kötü arkadaşlıklarına son vereceğine kendisine çeki düzen verip eski güzel hayatına döneceğine işaret ederken kişi aynı zaman da ailesiyle olan bağlarında tekrar eski haline getirerek mutlu huzurlu haline kavuşur. Rüyada sapıktan kaçmak aynı zaman da fakirlikten kurtulmaya, planların hayata geçeceğine, tatlı dilli yaşlı akrabaya, beceri sahibi bir kişiye, temiz zenginliğe, finansal yükü olan tanıdığından kendini kurtarmaya, yüksek kısmete, duygusal hayatın iyi olacağına, iyi işlere, kazancın kazançlı olacağına, üne ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada Sapık Şeyler Yapmak

Rüyada sapık şeyler yapmak; rüya sahibinin ahlaksız kötü niyetli işler yapacağına yanlış insanlarla bir araya gelerek çevresinde ki insanlara zarar vereceğine, yaptığı yanlış hatalardan dolayı çevresinde ki insanlar arasında saygınlığını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada sapık şeyler yapmak aynı zaman da sıkıntıya düşerek düşlediği sevince, kaybettikten sonra beklediği daha iyi kazanca, zorlanarak umduğu toplu kazanca, sıkıntı çekerek hak ettiği varlığa, meşakkatle birlikte kazandığı toplu mala, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu ticari kazanca yorumlanır.

Rüyada Sapık Şeyler Görmek

Rüyada sapık şeyler görmek; rüyayı gören kimsenin işinde büyük anlamda sekteye uğrayacağına maddi kayıplara gireceğine çok yakın bir kimseden maddi anlamda yardım destek göreceğine işaret eder. Rüyada sapık şeyler görmek aynı zaman da zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, huzurunu, rahatını, neşesini, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet edilir.

Rüyada Sapık Kovalamak

Rüyada sapık kovalamak; tatlı dilli yaşlı akrabaya, beceri sahibi bir kişiye, temiz zenginliğe, finansal yükü olan tanıdığından kendini kurtarmaya, yüksek kısmete, duygusal hayatın iyi olacağına, iyi işlere, kazancın kazançlı olacağına, üne ulaşılacağına delalet eder. Rüyada sapık kovalamak aynı zaman da kötülüklere son vermeye kendine yeni bir dünya kurmaya işlerin de büyük kazanç elde etmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.