Rüyada “ Şapka ” Görmek

Şapka
Rüyada şapka görmek neye delalet eder. Rüyada şapka taktığını görmek İslami anlamı nedir? Rüyada şapka takmak diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Şapka Görmek

Rüyada şapka görmek, maddi kazanç rızık ve iyi bir ganimet yada ele geçecek paraya delalet eder. Rüyada şapka takmak, Hakkın rahmetle günahları affetmesine, hayır ve sevaba tabir edilip, yorumlanır. Rüyada şapka çıkarmak, kısmet ve şans demektir. Rüyada şapka taktığını görmek, bu rüyayı gören kimse, hayırlı bir haber duyar veya maddi, manevi bir destek görür denilmiştir. Rüyada eski şapka görmek, insanlara yardım etmek için, çaba gösteren kimseye eğer kişi ehil ise, nimet  devlete, izzet ve şerefe erer.

Rüyada Şapka almak, uzak bir kısmeti elde etmek ve istediği gibi seveceği bir kimseye delalet eder. Rüyada yeni şapka satın almak, izzet ve kerem sahibi adama, adaletli olmaya ve hak gözeten kimseye, miras ve ganimete rüyanız tabir edilir. Rüyada bayan şapkası görmek, büyük bir kısmete, bekâr için evliliğe, evli kimse için ele geçecek büyük bir şansa ve kısmete rüyanız tabir edilir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.