Rüyada “ Şarap ” Görmek

Şarap
Rüyada şarap görmek ya da içmek rüya sahibinin rızkının ve maneviyatın genişleyeceğine maneviyatta ehli değil ise işlerinde mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Şarap Görmek

Rüyada şarap görmek; kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyecek aksiliklere kötülüklere işaret eder. Kişinin çevresinde kötü huylu insanlarla beraber olması nedeniyle doğru olmayan yollara sapmasına Kişi kendisine arkadaş olacak ve hayır getirecek zannettiği bu kişiler nedeniyle huy değiştirecek daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacak, kendisi bile kendisini tanımaz olacak demektir. Bu rüyayı gören kişiler geçmişte olan hayatını geride bırakarak tanınmaz cimri kötü huylu insan haline gelir.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek; rüya sahibi için iyiliklere güzelliklere hayra  işaret eder.  Rüyasında şarap içtiğini gören kişi yakın zaman da beklenmedik bir yerden maddi yardım alacak sıkıntılı olan günleri sona erecektir. Rüyasında şarap içtiğini görmek bazen de olumsuz şekilde yorumlanır. Kazancına haram karıştırdığı, insanların arkasından gıybet ettiği, art niyetleri ve kötü emelleri olduğu yorumu yapılır. Rüyasında şarap içtiğini gören kişinin çıkarcı olduğu, kendinden başka hiç kimseyi düşünmediği, kendi menfaati için her şeyi yapabileceği ifadeleri de kullanılır.

Rüyada Şarap Fıçısı Görmek

Rüyada şarap fıçısı görmek; kısmete, hayırlı bir eşe işarettir. Şarap fıçısını almak yakın zaman da evleneceğinize, şarap fıçısından içtiğinizi görmek eşinizle olan ilişkilerinizin artacağına, şarap fıçısının kırıldığını ve parçalandığını görmek aileniz de yakın zaman da ölüm haberini alacağınıza işarettir. Ünlü rüya alimimiz  Ebu Hulde der ki: İbn-i Şirin’in yanındaydım. Derken bir adam geldi ve gördüğü bir rüyayı anlattı. Rüyasında iki başlı şarap testisi olduğunu ve bu testiden su içtiğini söyledi. “Bir ağzından tatlı su, diğer ağzından da tuzlu su içtim” dedi. Bunun üzerine İbn-i Sîrîn, “Sen hem eşinle, hem de baldızıyla evlisin; her ikisiyle de cinsel ilişkide bulunuyorsun. Derhal tövbe et ve Allah’tan kork!” dedi. Adam, “Evet, doğru söylüyorsun; ikisiyle de evliyim, tövbe ediyor ve Rabbime dönüyorum.” dedi.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Rüyada kırmızı şarap görmek; eşe işarettir. Bu eş cefakar, hayır sever, insanlara yardım etmekten çekinmeyen, evine bağlı ketum güzel kişi olarak tasvir edilir. Bu rüyayı gören kişiler evlerinin sırlarını kimseyle paylaşmayan özele değer veren ailesini her şeyden herkesten üstün tutan güzel huylu insanlara işaret eder.

Rüyada Beyaz Şarap Görmek

Rüyada beyaz şarap görmek; hatalarının ardından beklediği rahatlığa, zorlukların ardından hasret duyduğu müjdeye, fena huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, uğraş vererek umduğu yüksek mertebeye, finansal yükü olan arkadaştan kurtulmaya, zorluklarla mücadele ederek istediği itibarlı mertebeye anlamını ifade eder. Rüyada beyaz şarap görmek ya da içmek günahlardan arınmaya yaptığı hatalardan af dileyip tövbe etmeye hak yolunda ilerlemeye işaret eder.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek; rüyada şarap şişesi gören kişi yakın zaman da engin tecrübelere sahip, hayat bilgisi olan bir kişiden yardım isteyecek aldığı bu yardım sayesinde girmiş olduğu işte büyük kazançlar elde edecektir. Şarap şişesi kısmetin kazancın bolluğun işaretidir. Rüyada şarap şişesi görmek uzun bir bekleyişin sonunda özlediği ferahlığa, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı paraya, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda hak ettiği rahatlığa, sıkıntı sonrasında beklediği mevkiye işaret eder.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi görmek; şarap kadehi kişinin iş konusunda büyük anlamda hayati kararlar alacağına hayatının bir anda değişeceğine sağlamış olduğu kazançları sadece kendi çıkarları uğruna değil yardıma muhtaç insanlarla paylaşmasını bilen kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Rüyada görülen şarap kadehi bazen de ümitsizlikten sonra hasret duyduğu itibarlı mertebeye, sıkıntıyla beklediği daha çok kazanca, umudunu yitirdikten sonra özlediği büyük güce, başarısızlıktan sonra özlediği daha çok kazanca, mağlubiyetten sonra ulaştığı başarıya, cefa ile birlikte kavuştuğu ganimete bolluğa işaret eder.

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek

Rüyada şarap içen birini görmek; rüya sahibinin toplum karşısında saygınlığı olan itibar sahibi kültürlü aklı başında, konuşmasını bilen, toplum insanı olan ve saygınlık gören bir kişi ile ahbaplık edecek ve bu kişiden büyük hayır görecektir. Rüyada şarap içen birini görmek aynı zaman da hane içinde büyük tartışmaların yaşanacağına ayrılıkların olacağına işarettir.

Rüyada Şarap Mahzeni Görmek

Rüyada şarap mahzeni görmek; sevindirici haber almaya, işlerinizin düzenli gitmesine, hayır getirecek işlere imza atmaya, büyük işlerin adamı olmaya işaret eder. Şarap mahzeni aynı zaman da kişinin başına gelebilecek olan en güzel talihe işaret eder. Bu kişiler yaptığı tüm işlerde büyük başarılar elde eder. yaptığı başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine bir ömür refah içinde yaşayacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.