Rüyada “ Saray ” Görmek

Saray
Rüyada saray görmek maddi olanakların hepsine sahip olmak anlamına gelir. lüks ve konforlu bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi hizmetçileri, uşakları ve şoförü olacak kadar kusursuz ve rahat bir hayat geçirecek, çevresi hep insanla dolu olacak demektir.

Rüyada Saray Görmek; Rüyada saray görmek maddi olanakların hepsine sahip olmak anlamına gelir.  lüks ve konforlu bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi hizmetçileri, uşakları ve şoförü olacak kadar kusursuz ve rahat bir hayat geçirecek, çevresi hep insanla dolu olacak demektir. Kişinin varlığı ve saygınlığı sayesinde çevresinde hem gerçek dostları hem de gerçek dostlarıymış gibi görünen fakat imkanlarından faydalanmaya çalışacak dalkavuklar olacak demektir.

Rüyada Sarayda Gezmek; Rüyada sarayda gezmek memuriyette makama yükseleceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, varlıklı tanıdığa, bol talihe, iyi sağlığını muhafaza etmeye, güvenli hissetmeye, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, kazanca gelecek fazlalığa, mutluluğa, kendisini sevenlerle eğlenmeye, şana ulaşmaya işaret eder. Rüyada sarayda gezmek başka bir değişle cimri bir düşmana, korktuğu şeyden emin olunacağına, sırların açığa döküleceğine, ticaret alanında başarısızlığa, korkuya gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Saray Kapısı Görmek; Rüyada saray kapısı görmek dostlarla mutlu olmaya, şöhrete erişileceği ne, istenilen bir eşe, getirili girişimler yapacağına, mala gelecek berekete, sağlıklı hayata, mutluluğa ermeye, tertemiz ziynete, iyi zamanlara, hayırlı dosta, problemlerden arınmış yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarayda Yaşamak; Rüyada sarayda yaşamak  verilen sözün yerine getirileceğine, iyi bir eşe, huzur bulmaya, temiz zenginliğe, yağmura, duygusal yükü olan tanıdıktan uzak durmaya, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, sağlığa, yakında duyulacak hayırlı gelişmelere, karlı girişimler içinde bulunacağına, beceri sahibi bir insana delalet eder. Rüyada sarayda yaşamak olumsuz olarak maddi kayba, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceği ne, kötü huylu bir yönetici tarafından zarar görmeye, korkuya olmasına yorulur.

Rüyada Saray Bahçesi Görmek; Rüyada saray bahçesi görmek elinden her iş gelen bir kişiye, sağlıklı bir ömre, güzel uğraşlara, beklentilerin yerine geleceğine, getirili iş yapacağına, güvende yaşamaya, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, hatır sayılır güce ulaşmaya, güzel talihe, malın verimli olmasına, zenginliğe yorulur.

Rüyada Büyük Saray Görmek; Rüyada büyük saray görmek sevince erişileceği ne, iyi geleceğe, elinden her iş gelen bir kişiye, kazançlı atılımlar yapacağına, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, malın kazançlı olmasına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, güvende yaşamaya, kuvvete, yüksek mevkiye çıkılacağına, dostluklarında mutluluğa yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. feramuz dedi ki:

    ruyamda sayrada birkac odo kiraladim ve her milletten insanlarin yasadigini gordum sarayin bahcesinde cecitli partiler verdigini uygunsuz sekilde ,,,,cok oda li pansiyon vari bir tarihi bakimili bisaray ,,sarayin bahcesinde sincap buyuklugunde beyaz bir kedi koli bundi gibi ayak bilegime sarildi zorla birktizdim elimin icinde yumaklayip bahce duvarinin disina attim yanitlarsaniz memnunolurum tsk