Rüyada “ Sarhoş ” Görmek

Sarhoş
Cemal Sinop; Slm rüyamda körkütük sarhoş olduğumu ve çevreme zarar verdiğimi görüyordum.Rüyada sarhoş görmek nedir

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş görmek; yaşantınızda ki bir takım hatalarınızdan dolayı sağlığınızdan ve malınızı olacağınıza maddi ve manevi büyük sıkıntılar çekeceğinize tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elçin can dedi ki:

  Ruyamda sarhoş ailemle tartistıgımı gördüm annem yüzüme bakarak senden utanıyorum dedi ruyamı açıklar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elçin hanım rüyada sarhoş görmek ya da sarhoş olduğunu görmek; yaşantınızda ki bir takım hatalarınızdan dolayı sağlığınızdan ve malınızı olacağınıza maddi ve manevi büyük sıkıntılar çekeceğinize, hane içinde kısa süreli tartışmaların yaşanacağına yorumlanır.

 2. Elçin can dedi ki:

  Merhaba hocam hayirli Cumalar oncelikle yaptiğınız yorumlar icinmis tesekkurler. Hocam Aksam uyurken karabasanlar bastı uyandıgımda ter icindeydim sonra dua edecek yattım farklı bir cismin bana cins el amacı yaklastigını fark ettim ruyamı yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı cumalar Elçin hanım yorumlarınız için teşekkürler Rüyada karabasan görmek, kişinin maneviyatında zayıflıktan dolayı gelen ve korkularının olduğu geçmişte yaşadığı bir takım olayların uyku hattın da yansımasıdır. Bu durum tamamen psikolojik olup bundan kurtulmanın yolu ise kişinin tamamen kendisinde bitmektedir. Fakat bazı ruhani varlıkların rüyada rahatsızlık vermesi bu olayla tamamen farklıdır. Çünkü karabasan dediğimiz rüya halleri genelde kişinin günlük hayatta veyahutta izlediği bir takım filmlerden etkilenerek bunun bilinç altına yerleşmesi ile uyku halinde bu duruma sürekli düşündüğünden dolayı oluşan korkuları neticesinde aksettiği görülmüştür.