escort alanya

Rüyada “ Sarhoş Olmak ” Görmek

Sarhoş Olmak
Rüyada sarhoş olmak, kişinin iş ve özel yaşamına dair aldığı bir takım karar ve davranışların kişinin yaşantısını sıkıntıya sokmasına işaret eder.

Rüyada sarhoş olmak, kişinin iş ve özel yaşamına dair aldığı bir takım karar ve davranışların kişinin yaşantısını sıkıntıya sokmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin zorluk ve sıkıntı çekeceği bir döneme girmesine, meşakkatli bir yola girmek olarak yorulur. Rüyada sarhoş olmak, kişinin düzen içersinde giden yaşamını yaptığı hatalar yüzünden alt üst etmesine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin üst üste olumsuz gelişmeler yaşamasına, iş hayatında büyük maddi kayıplar yaşamasına tabir edilmiştir. Rüyada sarhoş olmak, rüya sahibinin iş hayatındaki olumsuzlukların kişiyi gergin ve stres içersinde bırakmasına yorumlanır. Bu durumun kişinin aile hayatınada olumsuz bir şekilde yansımasına, kavga ve kırgınlıklara yorumlanmıştır. Rüyada sarhoş olmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarhoş Omak Ne Demek

Rüyada sarhoş olmak, kişinin kendi eli ile düzenli bir şekilde giden yaşamını çıkmazlara sokmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanlış arkadaşlıklar ve yanlış davranışlarıyla hayatının içinden kılımal bir duruma girmesine yorulur. Görülen bu rüya bazen de hayra yorumlanmış olup, kişinin eline geçecek imkanların kişiye bir anda sınıf atlatmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada sarhoş olduğunu görmek, bazen hayra bazen şerre yorumlanmış olan bu rüya kişinin yaşamında bazen çok mutlu olmasına, sevinç gözyaşları içersinde olmaya yorulur. Bazen ise kişiyi üzecek bir takım gelişmelerin olmasına işaret eder.

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş görmek, maddi ve manevi olarak zor bir sürece girmeye, sevilen birinden beklenmedik şekilde darbe almaya rivayet edilmiştir.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, kişinin haram mal edinmesine, kazancına başkasının hakkı geçmesine tabir edilmiştir. Aynı zamanda islam şeriatine uzak bir yaşam sürmeye yorulur.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek, kötü niyetli insanların arkasından gitmeye, onların izlediği yolu izleyip, kişinin hem kendisine hem insanlara zarar vereceğine yorulur.

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada şarap içmek, kişinin kendisini dünya nimetleri ve zevklerine adamasına, ahiret yaşamından uzaklaşmasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin büyük nimetlere, mal ve mülke sahip olmasına fakat hayrını görememesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.