Rüyada “ Sarı Gül ” Görmek

Sarı Gül
Rüyada sarı gül görmek uzaktan yani sevdiklerinizden alacağınız hayırlı bir habere işarettir. Rüyada gül koklamak güzel ahlaklı çevresinde sevilen hürmet gören bir adama yorumlanır.

Rüyada Sarı Gül Görmek

Rüyada sarı gül görmek; rüya sahibinin doğru yoldan sapmayacağına, hak ve adalet yanlısı biri olacağına, hayırlı kısmetli bir evlilik yapacağına, bazen de hastalığa yakın duyulacak olan kötü habere yorumlanır. Rüyasında sarı gül koklayan kimse özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya bu rüya yakında elinize hayırsız bir malın geçmesine delalet etmektedir. Rüyada görülen sarı gül bazen de çaresi olmayan hastalığa yakalanmaya, başınıza gelecek olan felakete, kazandığınız paranızın bereketini görememeye yorumlanır.

Rüyada Sarı Gül Toplamak

Rüyada sarı gül toplamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı, iyi huylu, güzel, kendisine ve çevresine saygısı olan, herkes tarafından çok sevilen bir eşe sahip olacağına yorumlanır. Evli kimseler içinse görülen bu rüya hayra işaret edip aile içinde yaşanan sıkıntı ve sorunların son bulacağına hanenizde bolluk ve bereketin her daim olacağına işaret eder. Rüyada sarı gül topladığını görmek bazen de olumsuz yorumları içerir. Rüyasında çok sayıda sarı gül toplayan kişi, birtakım zorluklarla karşılaşır. Bu rüya özellikle maddi anlamda yaşanılacak sıkıntıların da göstergesidir.

Rüyada Sarı Gül Koklamak

Rüyada sarı gül koklamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı kısmetli gönül işine girip evliliğe adım atacağına, sevdiği saydığı dostları sayesinde çektiği maddi zorluklardan sıyrılıp rahata ereceğine aynı zaman da kişinin iş hayatında uzun zamandır çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atıp mevki ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Gül Aldığını Görmek

Rüyada sarı gül aldığını görmek; yakın zaman da hayırlı bir haber alacağınıza, çok sevdiğiniz bir bir yakınınızı göreceğinize, riskli girdiğiniz büyük yatırımlar sağladığınız bir işte umduğunuz başarıyı elde edip maddi anlamda bolluğa ereceğinize yorumlanır. Rüyada sarı gül almak bazen de  zahmet çekerek umduğu saygınlığa, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği müjdeye, sıkıntı sonrasında beklediği ganimete, sıkıntıyla elde ettiği mülke, zahmetle birlikte düşlediği ganimete işaret eder.

Rüyada Sarı Gül Demeti Görmek

Rüyada sarı gül demeti görmek; rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına bu haberin hem rüya sahibini hem de çevresinde olan yakınlarını çok yakından etkileyeceğine, kişinin hayatının bir anda değişip tüm isteklerine kavuşacağına yorumlanır. Rüyada sarı gül demeti görmek aynı zamanda kişinin ibadete düşkün, hayır sever, kul hakkı yemeyen, insanlar arasında çok sevilip sayılan bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada Sarı Gül Bahçesi Görmek

Rüyada sarı gül bahçesi görmek; rüyada sarı gül bahçesi görmek kişinin sıkıntılarının yakın zaman da son bulacağına, feraha ereceğine yorumlanır. Sarı güllerle dolu bir gül bahçesi görmek kişinin manevi açıdan itikatlı bir kimse olduğunu ve Allah yolundan ayrılmadığını gösterir. Sarı güllerle dolu bahçe aynı zamanda kişinin temiz bir kalbe ve vicdana sahip olduğunun da göstergesidir.

Rüyada sarı gül görmenin İslami anlamı; rüyada görülen sarı gül hayra, güzelliğe, kısmete işaret ederken bazen de bu rüya kişinin başına gelebilecek olan talihsiz kazalara, felaketlere ve çok sevdiği bir yakınını kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada sarı gül görmenin diyanet anlamı; rüyada sarı gül görmek hayırlı kısmetli rüya olup rüya sahibinin mutluluğuna, bolluk ve bereket içinde yaşayacağı hayata, aşkta ve işte başarısına, hayırlı sağlıklı evlada yorumlanır.

Ibn-i Sirin rahmetullaha göre rüyada sarı gül görmekrüyada görülen sarı gül iki farklı şekilde yorumlanır. Gülü ağaç üstünde dalında koklamak, hayırlı sağlıklı bir evlada, solmuş gül görmek ise hayatınızın bir anda alt üst olup şans kapılarınızın kapanacağına yaptığınız işlerde başarısız olacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. nurcan bayır dedi ki:

    Merhaba hocam rüyamda rengarenk güllerle dolu gül bahçesinde gül topluyor dum güllerin her birinin farklı anlamı vardır sarı gül görmek ne anlamı içerir yorumlar mısınız

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Nurcan hanım rüyanızda görmüş olduğunuz sarı gül rüya sahibinin doğru yoldan sapmayacağına, hak ve adalet yanlısı biri olacağına, hayırlı kısmetli bir evlilik yapacağına, bazen de hastalığa yakın duyulacak olan kötü habere yorumlanır. Rüyasında sarı gül koklayan kimse özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya bu rüya yakında elinize hayırsız bir malın geçmesine delalet etmektedir. Rüyada görülen sarı gül bazen de çaresi olmayan hastalığa yakalanmaya, başınıza gelecek olan felakete, kazandığınız paranızın bereketini görememeye yorumlanır.