Rüyada “ Sarımsak ” Görmek

Sarımsak
Rüyada sarımsak görmek neye delalet eder. Rüyada sarımsak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada sarımsak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada sarımsak görmek, üzüntü ve kedere yaşanacak olan sıkıntılara, hane içi ayrılıklara, yakın bir dostundan gelecek olan kötü habere, kötü bir isimle anılmaya işaret eder. Rüyada hastanın sarımsak yemesi, şifa bulmaya, rüyada pişmiş sarımsak yemek, yapılan kötülüklerden tövbe etmeye, geçmişte yapılan hataları geride bırakmaya, Sarımsakları kökünden çıkarmak yakınların dan gelecek olan kötülüğe yorumlanır. Rüyada sarımsak görmek dertli bir dönemden sonra, eliniz para geçecek ve maddi dertten kurtulacaksınız demektir. Kadınlar için bu rüya, yakında bir evlilik olduğunun habercisidir.

Rüyada Sarımsak Almak

Rüyada sarımsak almak,  rüya sahibi için sevinç olarak yorumlanır. Kişinin hayalini kurduğu işi yakın zaman da gerçekleştireceğine, maddi ve manevi anlamda hane içinde bolluk ve bereket içinde yaşayacaklarına, hanesine yakın zaman da misafir geleceğine, kişinin eline az miktarda para geçeceğine işaret eder. Aynı zaman da rüyada sarımsak almak  rüya sahibinin olmasını çok istediği bir dileğinin gerçekleşmesine ya da almayı çok istediği bir şeyi alabilmesine işaret eder.

Rüyada Sarımsak Yemek

Rüyada sarımsak yemek, kişinin yapmış olduğu günahlar karşısında toplum tarafından dışlanarak hem iş ortamı hem de ailesi tarafından uzaklaştırılacağına, geçmişte yapmış olduğu günahlardan dolayı tövbeye gelip Allah’a sığınacağına, bütün kötülüklerinden ve hastalıklarından kurtulacağına işaret eder.  Başka bir değişle rüyada sarımsak yemek günahlardan arınıp kişinin kendisine temiz sayfa açması olarak yorumlanır.

Rüyada Sarımsak Dövmek

Rüyada sarımsak dövmek, sağlık, mutluluk, huzurlu bir hayat olarak yorumlanır. Rüyasında sarımsak döven kişi tüm dertlerinden kurtulacak kendisini bekleyen mutlu, huzurlu, hayatı yaşayacak, kendisine ait güzel bir yuvaya taşınacak, ailesiyle olan tüm kırgınları sona erecek, iş hayatında yapmış olduğu işlerden dolayı mevki ve makam yönünden yükselecek, yakın zaman da hanesine erkek evlat gelecektir.

Rüyada Sarımsak Dikmek

Rüyada sarımsak dikmek, rüyada bir yere sarımsak ektiğini görmek, rüya sahibinin geçmişte sineye çektiği bir takım işleri tekrar ele alıp üzerinde çalışması olarak işaret eder. Rüyada sarımsak dikmek umudunu yitirdikten sonra elde ettiği onura, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği itibarlı mertebeye, sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu servete, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine anlamı taşır, Rüyanız başka bir deyişle: sarımsak dikmek görmek, uğraşarak ümit ettiği mutluluğa, zamanla kavuştuğu şerefe, zorlukların sonrasında beklediği hayra, sıkıntıları aşarak hak ettiği şöhrete

Rüyada Sarımsak Soymak

Rüyada sarımsak soymak, tatsız, uğursuz, kısmetsiz işlere yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında tatsız bir takım işlerle karşı karşıya geleceğine, kendisine yakın görülen bir takım dostlardan zarar göreceklerine, çevresine ve ailesine karşı huzursuzluk yapan kimselere karşı temkinli davranılacağına, hastahanede yatan yakın bir hastasını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada sarımsak soyduğunu görmek, kötülüklerden uzak durulacağına, Allah katında tüm günahlardan arınmış tövbe etmiş kişiye işarete yorumlanır.

Rüyada Sarımsak Doğradığını Görmek

Rüyada sarımsak doğradığını görmek, helal rızka, bol kazanca, hane içinde birlik ve beraberliğe, yakın zamanda gelecek olan akrabaya, kısa ya da uzun süreli seyahate çıkmaya, hastalıktan kurtulmaya, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu toplu mala, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği toplu paraya, zorlukla özlediği güce, zorlukların ardından umduğu sevince, cefa ile birlikte kazandığı mala anlamı taşır.

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, rüyada soğan görmek iyiye, güzele yorumlanırken, kuru soğan ya da yeşil soğan yemek gelecek olan kötülüğe işaret eder. Rüyada görülen kuru soğan dünya malına, taze soğan ise alın teri ile kazanılan mala yorumlanır. Soğan yemek bilinmesi istenmeyen ve hiç kimseye söylememiş olan şeylerin ayyuka çıkması anlamına gelir. Soğan soymak, sahte olarak şirinlik yapmaya işaret ederken, hasta kişi için şifa bulmaya işaret eder. Rüyada birden fazla soğanı bir arada görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. birincisi kişinin bolluk ve bereket içinde yaşadığı hayatına, ikinci olarak ta hane içinde ayrılıklara işaret eder.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada soğan soymak, rüya sahibinin çıkarları doğrultusunda yapmış olduğu davranışlara, sadece kendisini düşünen maddi çıkarlar doğrultusunda hareket eden insanlar la bir olmaya, kendisinden başka kimseye yardımı dokunmayan, sadece bu dünyanın varlığına inanan kişilere işaret eder. Rüyada soğan soymak aynı zaman da birikmiş servete, memuriyette mevkiye ulaşılacağına, verdiği sözünü yerine getireceğine, paraya gelecek berekete, cömert yabancıya, hünerli bir kimseye, özlemi duyulan bir kazanca, tatlı dilli yaşlı kimseye, dostluklarında huzura, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, mutlu zamanlara delalet eder.

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek, bilinmesi istenmeyen ve hiç kimseye söylememiş olan şeylerin ayyuka çıkması anlamına gelir. Aynı zaman da rüyada soğan yemek hayır getiren  kişiyi geçmişte yaptığı hatalardan kurtulmasını sağlayan, kişiye sadece bu dünyanın değil öteki aleminde varlığını hissettiren en güzel rüya tabiridir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. merve dedi ki:

    ya rüyamda bahceden sarımsak cekmeye gidiyodum ve cektim galiba pek orayı hatırlamıyom ve bide vergi dairesinde calışmaya gidiyom

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Merve hanım rüyada sarımsak görmek ve toplamak, üzüntü ve kedere yaşanacak olan sıkıntılara, hane içi ayrılıklara, yakın bir dostundan gelecek olan kötü habere, kötü bir isimle anılmaya işaret eder. Rüyada hastanın sarımsak yemesi, şifa bulmaya, rüyada pişmiş sarımsak yemek, yapılan kötülüklerden tövbe etmeye, geçmişte yapılan hataları geride bırakmaya, Sarımsakları kökünden çıkarmak yakınların dan gelecek olan kötülüğe yorumlanır. Rüyada sarımsak görmek dertli bir dönemden sonra, eliniz para geçecek ve maddi dertten kurtulacaksınız demektir. Kadınlar için bu rüya, yakında bir evlilik olduğunun habercisidir.