escort alanya

Rüyada “ Şarjör ” Görmek

Şarjör
Rüyada şarjör görmek, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamındaki art niyetli insanların olmasına ve bunlar için alınan tedbirlere işaret eder.

Rüyada şarjör görmek, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamındaki art niyetli insanların olmasına ve bunlar için alınan tedbirlere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin olabilecek gelişmelere dair her zaman hazırlıklı olması olarak tabir edilmiştir. Rüyada şarjör görmek, kişinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen kişilerin varlığından haberdar olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin bu gelişmeleri önceden sezip düşmanlarına karşı üstün gelmesi olarak rivayet olunur. Rüyada şarjör görmek, kişinin iş yaşamında riski büyük işler içersine girmesine akıllıca yaklaşıp kazancının büyük olacağına yorulur. Bu rüyayı görenlerin bekar iseler gözü kara ve cesur bir kişi ile evleneceklerine yorumlanır. Rüyada şarjör görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Şarjör Görmek Ne Demek

Rüyada şarjör görmek, rüya sahibinin iş yaşamında güçlü ve dişli rakipler ile mücadele edeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin soğuk kanlı olaylar karşısında kendini kaybetmeyen bir yapıya sahip olmalarına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin her daim dik bir duruşa sahip olmasına ve hem fiziken hemde ruhen sağlam bir yapıda olduklarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya erkek evlat sahibi olmak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Boş Şarjör Görmek

Rüyada boş şarjör görmek, kişinin kendisini ilgilendirmeyen işlere müdahil olup kendisini sıkıntı ve sorunlar içersinde bulmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aslı astarı olmayan yalan haberler ile moralinin bozulup üzüleceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin çabuk sinirlenip tez yumuşayan biri olmasına yorulur.

Rüyada Dolu Şarjör Görmek

Rüyada dolu şarjör görmek, rüya sahibinin yaptığı akıllıca adımlar ve davranışlar ile gelecek yaşamını garanti altına almalarına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamı ile çevresinin beğenisini kazanıp saygı duyulan bir kişilik olmalarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya her daim tetikte olmak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Silah Ve Şarjör Görmek

Rüyada silah ve şarjör görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içersinde iş yaşamında zorlu bir döneme girip adeta kazanımlarını tırnakları ile kazıyarak gerçekleştireceğine yorulur. Bu rüyayı görenlerin huzur ve mutluluğuna engel olmak isteyen insanlar ile mücadele etmesi olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.