Rüyada “ Sarmaşık ” Görmek

Sarmaşık
Rüyada sarmaşık görmek insanlar arasındaki nifak ve itilaf olarak tabir edilir. Görüş ayrılıkları, anlaşmazlıklar, ağız dalaşı, kargaşa şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarmaşık Görmek; Rüyada sarmaşık görmek insanlar arasındaki nifak ve itilaf olarak tabir edilir. Görüş ayrılıkları, anlaşmazlıklar, ağız dalaşı, kargaşa şeklinde yorumlanır. Bir takım nedenlerden dolayı insanların birbirine kırıcı laflar edeceği, hakaret içeren sözler sarf edeceği anlamına gelir. Hiç değmeyecek nedenler yüzünden kalplerin kırılacağına, yüzlerin asılacağına ve insanların birbirine kin duyacağına işaret eder. Rüyada sarmaşık otu görmek Bir kimsenin rüyada sarmaşık otunu görmesi, o kimsenin kendisine faydalı olacak tıp tahsili yapmak için çalışmasına ve gayret göstermesine işarettir. Sarmaşık otunun kötü ve fena ahlaka ve adi himmete işaret edeceğine söylenmiştir.

Rüyada Sarmaşık Dikmek; Rüyada sarmaşık dikmek istenilen bir birlikteliğe, ulaşılan kuvvete, düşkünlükten kurtulmaya, faydalı uğraşlara gireceğine, karlı iş gerçekleştireceğine, emniyetli yaşamaya, aydınlık zamanlara, ilişkisinin yolunda olduğuna, hayırlı eşe, iş yerinde terfiye, yakın zamanda duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye işaret eder.Aynı zamanda rüyada sarmaşık dikmek Hoşnutsuz yorum olarak da huzurunun kaçacağına, düşmanlıktan emin olunacağına, kötü huylu akraba eliyle fenalık görmeye, maddi zorluğa, parasal sıkıntıya yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarmaşık Gül Görmek; Rüyada sarmaşık gül görmek sevinçle karşılanacak bazı haberlere ya da olaylara işaret eder.Rüya sahibinde kazanca gelecek bolluğa, manevi yükü olan kişiden uzak durulacağına, sorunlardan uzak olacağına, merhametli eşe, mutluluk dolu yarınlara, elinden her iş gelen bir kişiye, dostlarla yaşamaya, isteklerin yerine geleceğine, iyi talihe, mutluluğa kavuşmaya, sosyal yaşamda feraha yorulur. Ender olarak da zorluğa düşmeye, yalancı bir amire, mutsuzluktan sıyrıla mamaya, karışık bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, üzülmeye delalettir.

Rüyada Sarmaşık Toplamak; Rüyada sarmaşık toplamak hayırlı işler yapacağına, rızkın bereketli olacağına, yüksek talihe, manevi külfeti olan tanıdığından uzak durulacağına, kazançlı yarınlara, dostluklarında tatmine, kazanca gelecek bolluğa, zahmetsiz elde edilen rızka, rahatlığa, istenilen kuvvet sahibi olmaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Olumsuz yorum olarak sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, üzüntü duymaya, kedere düşmeye, ticaret alanında sıkıntıya, fesat bir akrabaya işarettir. Rüyada sarmaşık toplamak yanlış arkadaşlıklar edinmeye, kişinin kendisine benzemeyen, kötü huyları olan kişilerle bir araya gelip onlara benzemeye başlamasına tabir edilir.

Rüyada Sarmaşık Çiçeği Görmek; Rüyada sarmaşık çiçeği görmek Rüyada sarmaşık çiçeği görmek, rüya sahibinin bazı kişilerle yollarını ayıracağına işaret eder. Bu kişiler hem de rüya sahibinin yakınlarından bir takım kişilerdir. Bu rüyayı gören kişi, tabir yerindeyse bir zamanlar can ciğer kuzu sarması olduğu kişilerle kanlı bıçaklı duruma gelecek demektir.

Rüyada Sarmaşık Koparmak; Rüyada sarmaşık koparmak, bağımlılıktan kurtulmaya , size hayrı dokunmayan bir kimseden vazgeçmeye yüklerin izden ve uzun süreli borçlarınızdan kurtulmaya delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.