Rüyada “ Savaş Çıkması ” Görmek

Savaş Çıkması
Rüyada savaş çıkması görmek neye delalet eder. Rüyada savaş çıkması görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada savaş çıkması görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Savaş Çıkması Görmek

Rüyada savaş çıkması görmek; genellikle sıkıntıya, üzüntü yaşamaya, sevdiklerinizle huzursuzluk yaşayarak rahatsız olacağınız olayların ortasında kalacağınıza işaret edilir. Bir kimsenin rüyasında savaş çıkmasını görmesi, kişinin ekonomik yönden sıkıntıya düşerek elindeki kazançlarını kaybedeceğine, aksiliklerin ve şansızlıkların kişinin üzerinde boy göstererek maddi yönden hayatını olumsuzluğa sürükleyecek bir çok hataya yer vereceğine yorumlanır. Rüyada savaş çıkması görmek, başka bir değişle zorluklara göğüs gelerek kazanmış olduğunuz zafere, umudunuzu yitirdiğiniz anda hayallerinizin gerçekleşmesine, elinize geçecek olan yüklü paraya, hane içerisinde yakın zaman da duyulacak olan müjdeli habere, uzak yollardan gelecek olan misafire yorumlanır.

Rüyada Savaş Çıktığını Görmek

Rüyada savaş çıktığını görmek; rüyayı gören kimseler için maddi sıkıntılara, hastalıklara, hane içi olumsuzluklara, çevrenizde size karşı kötülük besleyen art niyetli kimselere, sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, hayatı boş ve amaçsızca yaşamaya yorumlanır. Rüyada savaş çıktığını  görmek, aynı zaman da uzun yolculuğa çıkmaya, rızk peşinde koşmaya, ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı kalmaya, ülkenin ekonomik sorunlarının boy göstererek zor duruma düşeceğiniz olayların ortasında kalacağınıza işaret edilir.

Rüyada Savaşta Öldüğünü Görmek

Rüyada savaşta öldüğünü görmek; hem bu dünyada hemde ahirette en üstün makama çıkılacağına işlerinde göstermiş olduğu başarılar ve kazanmış olduğu ödüller sayesinde çevresi ve iş ortamında örnek gösterilebilecek saygın kişi olduğuna, aynı zaman da sevecen temiz kalpli fakir ve yardıma muhtaç insanlara iyilik yapmaktan çekinmeyen babacan kişilere işaret eder.

Rüyada Savaştan Kaçmak Görmek

Rüyada savaştan kaçtığını görmek; rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada savaştan kaçtığını görmek, iş hayatında büyük felaketlerin yaşanacağına, yapmış olduğunu işleriniz de temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Savaş Görmek

Rüyada savaş görmek; birden fazla şekillerde yorumlanır. İki ülkenin birbirine savaş açtığını görmek, toplum içerisinde kolaylıkla yayılacak hastalıkların meydana geleceğine ve bu enfeksiyon el hastalıklar yüzünden insanları çile çekip sıkıntılı günlere gireceğine, İnsanların isyan ederek devlete karşı isyan ederek savaş çıkarması o ülkede etiketlerin düşerek, alım gücünün artması sonucunda bolluk ve bereket yaşanacağına işaret eder. Rüyada bir ülkede insanların birbirleriyle savaştığını görmek, tam tersi o ülkenin bolluk bereket içerisinde mutlu huzurlu yaşayacağına insanların birbirine karşı barış ve huzur içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek

Rüyada savaş meydanı görmek; hayra yorumlanmayan kötülük getiren insanların arasında huzursuzluğun yaşandığı, barışın olmadığı, kötü ve üzücü şeylerin bir arada olduğu rüya tabiridir. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık’a göre rüyada savaş meydanı görmek, yakın zaman da meydana gelecek olan maddi sıkıntıların , hastalıkların habercisi olarak işaret eder.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek; birincil anlamı oldukça doğrudan imgelerle bağlantılıdır ve düşü gören kişinin, savaş ve askerlikle ilgili duygularını sergiler. Rüyada asker gören kimse yada askere gittiğini gören kişi rüyasında yaşadığı her an gelişmekte olan durumun işaretidir tabi bu bütün rüyalar için de geçerlidir görülen rüyada yer ve zaman kişinin sıkıntısını yada refahını anlatmaktadır. Rüyada asker görmek, bir grup asker tarafından tutsak alındığını görmek, kurulu düzen ve otoriteyle ilgili kaygı ve tedirginliklerimiz i ifade eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.