escort alanya

Rüyada “ Savaş Gemisi ” Görmek

Savaş Gemisi
Rüyada savaş gemisi görmek, rüya sahibi içi çok hayırlı olan bu rüya kişinin iş yaşamındaki atacağı adımların yerinde olmasına işaret eder.

Rüyada savaş gemisi görmek, rüya sahibi içi çok hayırlı olan bu rüya kişinin iş yaşamındaki atacağı adımların yerinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yatırımlarını iştiare ederek bilgi sahibi kişilere danışarak yerinde yapmasına delalet eder. Rüyada savaş gemisi görmek, kişinin rakiplerine karşı her daim bir adım önde olmasına, aldığı kararlar ile giderek işlerini büyütmesine yorulur. Görülen bu rüya kişinin yaşanacak mali krizlere karşı her zaman hazırlıklı olmasına yorumlanır. Rüyada savaş gemisi görmek, kişinin iş yaşamında yanında bulunanlar ile çok büyük başarılar elde etmesine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin aile çevresinden de çok büyük destekler görmesine rivayet edilmiştir. Rüyada savaş gemisi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Savaş Gemisi Görmek Nedir

Rüyada savaş gemisi görmek, kişinin kendine olan güvenine, ticari cesaret sahibi olmaya ve atılan doğru adımlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamda kariyer sahibi olmasına, iş yaşamında rakip tanımamasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin giderek büyümesine, ticari hayatta danışılan biri olmasına ve güç sahibi olduğu olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya büyük bir ticari ortaklığa yorumlanır.

Rüyada Savaş Gemisine Binmek

Rüyada savaş gemisine binmek, kişinin hiç beklemediği bir anda iş yaşamında giden tersliklere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin elinde olmayan nedenler ile kısa süreli sorun ve sıkıntılar yaşamasına yorumlanmıştır. Fakat görülen bu rüya kişinin kısa süren bu durumu kontrolü altına alacağına delalet eder.

Rüyada Savaş Gemileri Görmek

Rüyada savaş gemileri görmek, rüya sahibinin ticari hayatında karşılaşacağı engellemelere işaret eder. Rüyada görülen büyük savaş gemileri, kişinin büyüyen işleri ile beraber rakiplerinin de dişli olmasına delalet eder. Görülen küçük gemiler ise yakın çevre arasında art niyetli davranan bazı kişilere yorulur.

Rüyada Düşman Savaş Gemisi Görmek

Rüyada düşman savaş gemisi görmek, kişiyi iş yaşamında çekemeyen firma ve kişilere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişilere karşı her daim uyanık olması gerektiğine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin dost görünen düşmanlara karşı hazırlıklı olması gerektiğine yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.